„Kolorowe światy” czyli spotkanie  z miejscową malarką

W grudniu  uczniowie  4 i 5 klasy  wzięli  udział w ciekawej lekcji plastyki, która odbyła się na barwnej  wystawie zorganizowanej w Centrum Kultury i Rekreacji w Kobylance.

Uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli obrazy miejscowej artystki pani Aleksandry Cyglickiej.  Zachwycili się bajecznie kolorowymi pejzażami i zaciekawili abstrakcjami. Wykonali kartę  pracy i wykazali się dużą spostrzegawczością  oraz  dociekliwością. Mieli również możliwość osobiście  poznać autorkę prac  i zadać Jej ciekawe pytania. Spotkanie wprawiło wszystkich w doskonały nastrój, rozbudziło wyobraźnię naszych uczniów i ochotę na więcej doznań estetycznych.

Dziekuję za umoŻliwienie spotkania pani dyrektor CKiR oraz pani Aleksandzre Cyglickiej za przyjecie zaproszenia na spotkanie z naszymi uczniami.Dziekuję Agnieszka Cieplucha

30 stycznia 2020r. 06 lutego 2020r. 32 1881 Drukuj