11 kwietnia w bibliotece szkolnej uczniowie klasy I zostali przyjęci w poczet czytelników. Hania, Dagmara, Patrycja, Bartosz, Jakub,  Łukasze dwaj i dwóch Michałów - witamy w braci czytelniczej :)

„Książka to mędrzec łagodny i pełen słodyczy,

który puste życie napełnia światłem,

a puste serca wzruszeniem.”

Kornel Makuszyński

11 kwietnia w bibliotece szkolnej uczniowie klasy I zostali przyjęci w poczet czytelników. Uwiecznili symbolicznie na kartce papieru  swój pierwszy krok w magiczny świat książek. Kandydaci na czytelników doskonale poradzili sobie z przygotowanymi dla nich zadaniami dotyczącymi biblioteki i książek. I wreszcie przyszedł czas na zwiedzanie biblioteki szkolnej, zapoznanie się z jej zbiorami, regulaminem, zasadami udostępniania księgozbioru, a przede wszystkim na pierwsze wypożyczenie książki. W tym momencie radość nowych czytelników była największa.

22 kwietnia 2017r. 22 kwietnia 2017r. 32 2369 Drukuj