Projekt został zrealizowany dzięki wsparciu Rodziców w organizacji rekwizytów i kostiumów. Dzięki Państwa pomocy i naszym wspaniałym uczniom, którzy dzielnie znieśli trudy pozowania powstał wspaniały kalendarz.

Wielostronicowy, przekładany, w formacie A3, z co najważniejsze ze wspaniałymi zdjęciami uczniów wszystkich klas.

A dla ścisłości...... nie myślcie sobie drodzy Państwo, że to takie proste!!!.

Pozowanie okazało się strasznie męczące ale i wyjątkowo zabawne. Ile dzieci, tyle pomysłów. Ale szczerze przyznajemy, że warto było dla tych spontanicznie usmiechniętych twarzyczek naszych uczniów. W sumie powstało około 1000 zdjęć, i niebywale trudno było wybrać tych kilka do druku. Oto kilka zdjęć z sesji.

Kalendarz będzie do kupienia w szkole, szczegóły u wychowawców klas. Kwota uzyskana ze sprzedarzy zostanie przeznaczona na powstanie szkolnego radiowęzła.  Zachęcamy do obejrzenia i zakupu.

28 grudnia 2015r. 31 grudnia 2015r. 30 3093 Drukuj