W naszej szkole odbył się cykl spotkań promujących ideę honorowego krwiodawstwa wśród uczniów. Uczestnikami zajęć byli uczniowie klasmłodszych i starszych.

Pani Justyna Gębka z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie uświadomiła młodym osobom potrzebę dzielenia się najcenniejszym darem – krwią, która może uratować życie lub zdrowie drugiego człowieka. Dzieci miały możliwość podzielić się swoją wiedzą na temat oddawania krwi.

Oprócz części teoretycznej pani Justyna przeprowadziła zajęcia praktyczne. Aktywni uczniowie zdobyli pieczątki  a co za tym idzie drobne pamiątkowe upominki. Z podziękowaniami dla Pani Justyny Gębki- społeczność naszej szkoły.

05 lutego 2023r. 05 lutego 2023r. 32 486 Drukuj