W szczecińskim Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym lokalni politycy, samorządowcy i przedstawiciele służb mundurowych spotkali się na wspólnym spotkaniu wigilijnym, które zostało po raz dziesiąty zorganizowane w porozumieniu z arcybiskupem Andrzejem Dzięgą.

W spotkaniu wzięli udział: wicewojewoda zachodniopomorski Marek Subocz, marszałek województwa Olgierd Geblewicz oraz prezydent Szczecina Piotr Krzystek. Oprócz nich wśród zebranych byli posłowie, radni miejscy i sejmikowi. Licznie pojawili się również samorządowcy z regionu. Po krótkiej modlitwie w kaplicy wszyscy uczestnicy spotkania wigilijnego przeszli do refektarza, gdzie podzielili się opłatkiem, śpiewali kolędy oraz składali sobie życzenia.

Uczniowie ze szkół wspólnie pracujących w Reptowie uświetnili uroczystość śpiewem kolęd i pastorałek.

15 stycznia 2019r. 15 stycznia 2019r. 32 2386 Drukuj