Kiermasz świąteczny jest w naszej szkole organizowany od lat, w tym roku połączony został z konkursem na ozdobę lub stroik świąteczny. Konkurs ogłosiła Rada Rodziców a prace zostały przekazane kiermasz, który odbył się  18 grudnia podczas trwania spotkań z Rodzicami. Komisja miała ogromny problem z wyborem najciekawszych prac konkursowych, ponieważ wszystkie były przepiękne a ich stworzenie wymagało wiele czasu i pracy.

Wszyscy uczniowie, którzy złożyli swoje prace do konkursu otrzymali słodki podarek za udział.

Wyniki konkursu na ozdobę i stroik świąteczny 2019

Grupa wiekowa: klasy „0” – IV

I MIEJSCE: Otylia Spychaj

II MIEJSCE:

III MIEJSCE:

WYRÓŻNIENIE: Stefania Gryziecka

------------------------------------------------------------------------------

Grupa wiekowa:  klasy IV – VIII

I MIEJSCE: Aurelia Złota

II MIEJSCE: Maja Erlich

III MIEJSCE: Lukas Hausherr

WYRÓŻNIENIE: Ania Jońca

------------------------------------------------------------------------

Drodzy Państwo, chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim za udział w naszym kiermaszu, za pomoc w wykonaniu, wykonanie oraz zakup ozdób i stroików.

05 stycznia 2020r. 05 stycznia 2020r. 32 2972 Drukuj