dodano: 2018-07-05 10:17:45 edycja: 2018-08-28 09:43:00 autor: 30 odsłon: 1208

WAKACYJNE WARSZTATY ODKRYWCÓW NATURY

Oferta Last Minute! Mamy ostatnie trzy miejsca na turnus "Wakacyjnych Warsztatów Odkrywców Natury" w Zawoi. Kto jeszcze nie ma planów na wakacje może wybrać się na dwa tygodnie w góry w bardzo atrakcyjnej cenie!

Po szczegóły zapraszamy pod numerem telefonu 91 422 46 91

Letnie kolonie z Ligą Ochrony Przyrody to wspaniały i pełen atrakcji wypoczynek dla dzieci i młodzieży od pierwszej klasy szkoły podstawowej do końca gimnazjum. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w organizacji wypoczynku, nadzór Kuratorium Oświaty, wykwalifikowana kadra, całodobowa opieka medyczna oraz nieposzlakowana opinia gwarantują bezpieczeństwo w trakcie pobytu i realizacji bogatego programu turnusu.

Z przyjemnością przedstawiamy wstępny program kolonii w Zawoi w terminie 09.07. - 22.07.2018r. Zastrzegamy, że program może ulec zmianie w zależności od formy uczestników oraz oczywiście pogody, ale zapewniamy, że i tak będzie mnóstwo atrakcji! :)

ZAWOJA – malownicza miejscowość turystyczna i wypoczynkowa położona we wschodniej części Beskidu Żywieckiego u podnóża Babiej Góry. Dom Wypoczynkowy „WIKTORIA” [34-223 Zawoja Składy nr 1340, tel: (33) 8775155] położony jest przy rozwidleniu szlaków turystycznych w pobliżu Babiogórskiego Parku Narodowego. Na miejscu w ośrodku jest odkryty basen kąpielowy, boisko do siatkówki, tenis stołowy; w pobliżu kompleks boisk oraz plac zabaw. Dodatkowe informacje: www.wiktoriazawoja.pl

Podczas licznych wycieczek pieszych i autokarowych uczestnicy poznają kulturę i folklor regionu, walory przyrodnicze oraz inne atrakcje związane z kolonijną rekreacją. Koloniści zobaczą wiele ciekawych miejsc m. in. wspaniałe górskie panoramy podczas wjazdu kolejką na Mosorny Groń i zdobywania Babiej Góry, wypas owiec i wyrób oscypków na Hali Barankowej, malowniczy wodospad na Mosorczyku oraz Muzeum Babiogórskiego Parku Narodowego z jego alpinarium.

W trakcie pobytu zapewniamy dwie całodniowe wycieczki autokarowe, na przykład do Suchej Beskidzkiej (Zamek Suskich z XVI – XVIII w, Karczma Rzym – zabytek klasy zerowej), do Szczawnicy i Pienińskiego Parku Narodowego (wjazd na Palenicę, rejs po jeziorze Czorsztyńskim, elektrownia wodna na zaporze w Niedzicy lub zwiedzanie Wąwozu Homole, ruiny zamku w Czorsztynie i Zamek Dunajec w Niedzicy).

W czasie trwania turnusu będą odbywały się liczne gry, turnieje, rozgrywki oraz zajęcia sportowe, artystyczne i warsztatowe związane z różnorodną tematyką, a także liczne konkursy. Dla najlepszych nagrody książkowe i rzeczowe. Ponadto nie zabraknie takich atrakcji jak dyskoteki, ognisko z pieczoną kiełbaską i innych imprez kolonijnych według pomysłów uczestników.

W cenie turnusu:

- dojazd ze Szczecina do ośrodka i powrót,
- pobyt (noclegi, 4 posiłki dziennie)
- ciekawy program turnusu, liczne atrakcje oprócz wymienionych w ofercie dodatkowo płatnych parków rozrywki
- liczne wycieczki piesze i autokarowe,
- ogniska, dyskoteki i konkursy z nagrodami,
- ubezpieczenie NNW

05 lipca 2018r. 28 sierpnia 2018r. 30 1208