WYNIKI KONKURSU POETYCKIEGO - ŻYCZENIA DLA TRUSKAWKI - MOBILNEGO PUNKTU POBORU KRWI

Laureat w konkursie poetyckim:

I miejsce - Daniel Urbanowicz, klasa 7, Szkoła Podstawowa w Reptowie, opiekun: Jolanta Marciniak

Lista laureatów w konkursie plastycznym:

I kategoria:

II miejsce - Nadia Madsen, klasa 6, Szkoła Podstawowa w Reptowie, opiekun: Sylwia Kęsy

II kategoria:

III miejsce - Oliwier Pająk, klasa 6,  Szkoła Podstawowa w  Reptowo, opiekun: Sylwia Kęsy

Niedzielne przedpołudnie zebrało wszystkich krwiodawców,  przyjaciół i  miłośników Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie na uroczystości 5 lecia Mobilnego Punktu Poboru Krwi powiązaną z akcją poboru krwi Wojskowego Klubu HDK ,, Przelewamy krew dla Niepodległej”. Tego dnia dla tych większych i mniejszych zostały przygotowane niespodzianki takie jak: wystawa sprzętów wojskowych, symulator zderzeniowy, robot "pirotechniczny",  wozy Straży Pożarnej a także wystawa zwycięskich prac konkursu poetyckiego i plastycznego z okazji 5lecia MPPK. Nasi laureacji stawili się w komplecie, za co dziękujemy również "mobilnym" Rodzicom.

Dla wszystkich czekały niespodzianki i drobne upominki. Oczywiście była także możliwość oddania krwi w Mobilnym Punkcie Poboru Krwi :)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

31 października 2017r. 13 listopada 2017r. 32 2703 Drukuj