I Turniej o Puchar Wójta Gminy Kobylanka za nami!!!

24 października 2016 roku na kompleksie boisk Orlik w Reptowie odbył się pierwszy turniej w piłce nożnej chłopców o Puchar Wójta Gminy Kobylanka. Zwycięską ekipą turnieju została Szkoła Podstawowa z Kobylanki pod opieką p. Jacka Kulwińskiego.

W turnieju udział wzięło około pięćdziesięcioro uczniów z Gminy Kobylanka, turniej reprezentowały następujące drużyny Zespół Szkół Publicznych Reptowo, Szkoła Podstawowa  Kunowo, Szkoła Podstawowa Kobylanka. W turnieju udział wzięła również zaproszona jak co roku szkoła z Zespołu Szkół im. Juliana Tuwima  ze Stargardu. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych Reptowo p. Mariusz Dubojski. Wszystkie mecze odbywały się systemem każda drużyna z każdą.  Za organizację turniejów odpowiedzialny był Trener – Animator Boiska Orlik w Reptowie p. Ryszard Jarzyna.

I miejsce w turnieju zajęła drużyna z SP Kobylanka, która wygrała wszystkie swoje mecze.

Pozostałe miejsca w turnieju:

II – SP Kunowo,

III – SP Reptowo (I),

IV miejsce razem zajęły dwie drużyny – SP Reptowo (II) oraz ZS Stargard.

Najmłodszymi zawodnikami z każdej drużyny w turnieju byli: SP Kobylanka – Jakub Jankowski, ZSP Reptowo I i II – Krystian Góral oraz Marcel Dąbkowski,  SP Kunowo – Adrian Pietruczuk i ZS Stargard – Dominik Wasik. Najlepszymi zawodnikami z każdej szkoły w turnieju byli: SP Kobylanka – Kacper Cybulski, SP Kunowo – Mateusz Wiczkowski,  ZSP Reptowo I i II – Czarek Szubert i Mateusz Szymełyniec. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany: Mateusz Burkowski z ZSP Reptowo. Natomiast królem strzelców został Filip Wawrzyniak z SP Kunowo, który zdobył 6 goli.

Wyniki i strzelcy goli:

ZSP Reptowo I – ZS Stargard (1:0)  Mateusz Szymełyniec

SP Kunowo – ZSP Reptowo II (5:0)   Mateusz Wiczkowski x3, Filip Wawrzyniak x2

SP Kunowo – ZSP Reptowo I (2:1)   Mateusz Szymełyniec – Filip Wawrzyniak x2

SP Kobylanka – ZSP Reptowo II (6:0)  Jakub Jankowski x3, Adam Kozłowski x3

SP Kobylanka – ZSP Reptowo I (2:0)    Jakub Jankowski x2

SP Kunowo – ZS Stargard (2:0)  Filip Wawrzyniak x2

ZSP Reptowo II – ZS Stargard (1:1)   Edward Nowek – Albin Gniadek

SP Kobylanka – SP Kunowo (3:1)  Kacper Cybulski, Tomek Mróz, Bartek Nowek

ZSP Reptowo I – ZSP Reptowo II (4:0) Jakub Strama x3, Mateusz Szymełyniec

SP Kobylanka – ZS Stargard (3:1) Aleksander Jaroszyński, Tomek Mróz, Kacper Cybulski

Składy drużyn:

• I miejsce – SP Kobylanka : Jaroszyński Dawid, Kruczek Filip, Nowak Hubert, Jankowski Jakub, Kolasiński Tristan, Kozłowski Adam, Mróz Tomasz, Nowek Marcin, Cybulski Kacper, Gajewski Tomasz, Jaroszyński Aleksander, Malawski Franciszek, Opel Eryk, Wolański. Opiekun drużyny: p. Jacek Kulwiński.
  • II miejsce -  SP Kunowo: Filip Wawrzyniak, Mateusz Wiczkowski, Danial Tuchorski, Adrian Pietruczuk, Kacper Gryckiewicz, Hubert Różański, Oliwier Skalski, Kornel Janeczek. Opiekun drużyny: p. Monika Błaszsczeć.
  • III miejsce – ZSP Reptowo (I): Szymełyniec Mateusz, Burkowski Mateusz, Strama Jakub, Dąbkowski Marcel, Podgórski Kacper, Urbankowski Dariusz, Góral Krystian, Huber Bartłomiej. Opiekun drużyny p. Marzena Flegel.
  • IV miejsce – ZSP Reptowo (II): Czarek Szubert, Marfionek Wojciecch, Słodyczak Michał, Kruczek Szymon, Nowek Edward, Jarzębski Maciej,  Borkowski Dawid, Więckowski Gwidon. Opiekun drużyny p. Marzena Flegel.
  • IV miejsce – ZS Stargard: J. Kownacki, O. Tryba, K. Szczepańczyk, M. Sławiński, J. Filter, D. Wasik,       O. Rakowiecki, A. Gniadek, Sz. Grygorcewicz, Sz. Warakomski. Opiekunowie drużyny p. Ewa Kozak,   p. Ryszard Jarzyna.

Wszystkie szkoły biorące udział w I Turnieju o Puchar Wójta Gminy Kobylanka otrzymały pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe piłki nożne, każdy z uczestników turnieju otrzymał medal. Wszyscy wyróżnieni otrzymali specjalne nagrody w postaci statuetek oraz nagród rzeczowych ufundowanych przez Urząd Gminy, które wręczał p. Przemysław Gruca. Medale oraz puchary i statuetki wręczał dyrektor ZSP Reptowo p. Mariusz Dubojski.

W imieniu organizatora chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania turnieju przede wszystkim klubowi „Zjednoczeni” Kobylanka, którzy ufundowali wszystkie medale, statuetki, puchary oraz piłki i napoje, Urzędowi Gminy Kobylanka   p. Przemysławowi Grucy z ramienia Urzędu Gminy Kobylanka za ufundowanie gadżetów szkolnych, Spółdzielni Socjalnej Kuchnia Miedwie za smaczne kanapki.

Organizator turnieju p. Ryszard Jarzyna chciałby również serdecznie podziękować opiekunom drużyn p. Ewie Kozak, p. Monice Błaszczeć, p. Marzenie Flegel, p. Jackowi Kulwińskiemu.

Wszystkim drużynom należą się gratulacje za udział w turnieju i należy życzyć   powodzenia w kolejnych zawodach sportowych!!!

11 listopada 2016r. 11 listopada 2016r. 32 3377 Drukuj