dodano: 2025-02-26 20:41:09
edycja: 2025-02-26 20:42:47
autor: 32 odsłon: 5144
Zimowy Turniej Szachowy
Zimowy Turniej Szachowy był okazją by rozegrać kilka partii na czas z nieznanym przeciwnikiem.
Z naszej szkoły wzięli udział w zawodach: Igor Biernacik, Kacper Kłos, Franek Stańczyk i Adam Wites, który zajął I miejsce w kategorii OPEN oraz I miejsce w kategorii Mieszkaniec Gminy Kobylanka.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kraju i za granicą!
26 lutego 2025r.
26 lutego 2025r.
32
5144