24 maja odbył się w szkole w Kunowie IV Gminny Konkurs MatematycznyPLUSIK.  Celem konkursu było rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań matematycznych dzieci oraz stwarzanie możliwości sprawdzenia i porównania swoich umiejętności matematycznych z innymi. Każdy uczestnik konkursu otrzymał zestaw 15 zadań do rozwiązania.

Były to zadania o różnym stopniu trudności, jednak tak opracowane, aby uczniom miło i przyjemnie upływał czas mozolnej pracy. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem rozwiązywali zadania i z ogromną niecierpliwością oczekiwali ogłoszenia wyników.

Reprezentanci naszej szkoły świetnie sobie poradzili z trudnymi zadaniami. Nagrodę za III miejsce otrzymał Mieszko Szczęsny z klasy III. Ponadto w konkursie udział wzięli:

z klasy II - Daria Dehmel, Ania Jońca oraz Nikodem Bukowski

z klasy III Wojtek Marfionek i Patryk Ostojak

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU GRATULUJEMY I ŻYCZYMY WIELU MATEMATYCZNYCH SUKCESÓW W PRZYSZŁOŚCI

07 czerwca 2017r. 07 czerwca 2017r. 32 1452 Drukuj