Czekoladowy Autobus - to jedyny autobus w Polsce, w którym dzieci przenoszą się w czekoladowy świat. Powstał z myślą by odwiedzić każde dziecko, zarówno z większych miast jak również do małych miejscowości. Doskonale wiemy jak wielkim kłopotem jest dowiezienie dzieci na zajęcia poza placówką, szkołą, dlatego to my przyjeżdżamy do Państwa. Autobus ma służyć temu aby przekazać dzieciom wiedzę na temat jak odróżniać czekoladę zdrową od wyrobu czekoladopodobnego.

To wspaniały pomysł na zabawę, edukację oraz czekoladową integrację. Pozwalają one poznać historię czekolady, technik jej przygotowania oraz wykorzystania.

Jak więc nie spróbować, do nas też przyjechał. Pachniało czekoladą w całej okolicy :). Każdy zabrał swoje słodkie dzieło do domku i dyplom rzecz jasna też. Sami zobaczcie jakie twarzowe te czapy :)

26 stycznia 2023r. 26 stycznia 2023r. 32 2145 Drukuj