W dniach 23, 24 i 25 września 2015 r. ze zmiennym szczęściem rywalizowali w kolejnych eliminacjach Turnieju Orlika o Puchar Premiera R.P. uczniowie szkół Gminy Kobylanka.

Najlepiej zaprezentowali się chłopcy z Reptowa, którzy wygrali swoją rywalizację w eliminacjach Turnieju Orlika i teraz jako jedyni będą reprezentowali naszą Gminę na turnieju wojewódzkim w Rewalu z szansami na awans do turnieju finałowego w Warszawie.

Chłopcy w kategorii 12-13 lat wygrali swoją rywalizację w Węgorzynie wygrywając wszystkie mecze po kolei, w finale spotkali się z chłopcami z Choszczna pokonując przeciwników wynikiem (2-1). Duża, w tym zasługa Dominka Siwca, który zdobył najwięcej bramek dla naszej drużyny oraz w całym turnieju (6) oraz Patryka Wróblewskiego najlepszego zawodnika turnieju.

Wyniki:

ZSP Reptowo – Chociwel (4-2)

zdobywcy goli: Jarek Kosianowicz, Dominik Siwiec (2), Patryk Wróblewski

ZSP Reptowo – Stargard Szczec. (4-1)

zdobywcy goli: Dominik Siwiec (4)

ZSP Reptowo – Choszczno  (2-1)

zdobywcy goli: Patryk Wróblewski (2)

Naszą drużynę reprezentowali następujący zawodnicy:

Dominik Siwiec, Patryk Wróblewski, Kacper Szubert, Jarek Kosianowicz, Cezary Wilk, Patryk Woźniak, Patryk Łapiński, Grzegorz Rychlewski, Hubert Kubicki.

Opiekun grupy: mgr Piotr Barełkowski.

28 grudnia 2015r. 28 grudnia 2015r. 30 1710 Drukuj