loading...

Wraz z ponad 4,8 mln uczniów w całym kraju, przy udziale prawie 470 tys. nauczycieli i pracowników oświaty z ponad 24 tys. przedszkoli, szkół oraz placówek oświatowych w ramach akcji "Rekord Dla Niepodległej" ogłoszonej przez Minister Edukacji Narodowej Panią Annę Zalewską uczniowie Szkoły Podstawowej w Reptowie i w Kobylance wraz z wychowankami Przedszkola Publicznego Fundacji Szczecińska wspólnie bili rekord dla Niepodległej.

Równo o godzinie 11:11 w auli naszej Szkoły zebrali się wszyscy uczniowie naszych dwóch Szkół, towarzyszyli im ich najmłodsi koledzy i koleżanki z Przedszkola. Po wprowadzeniu sztandarów i przyjęciu postawy zasadniczej przy akompaniamencie pianina wszyscy jak jeden zaczeliśmy śpiewać nasz Hymn Państwowy. Było to niezwykłe jego wyonanie, bo wiedzieliśmy, że cała Polska w tym samym czasie śpiewa z nami nasz Hymn ku chwale Niepodległej Ojczyzny.

Po odśpiewaniu Hymnu odbył się apel poświęcony setnej rocznicy odzskania Niepodległości. Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu z tego wydarzenia oraz zdjęć. 

" scrolling="no" src="https://youtu.be/pHSKCmKdpU0" width="560">


10 listopada 2018r. 10 listopada 2018r. 30 3399 Drukuj

Bądź na bieżąco

Telefon:

Adres:

Szkoła Podstawowa w Reptowie
Reptowo 96 A
73 - 108 Kobylanka
w. zachodniopomorskie

2015 - 2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne

do góry