W naszej szkole koszykówka od zawsze pasjonowała uczniów, właśnie w tej dyscyplinie sportu realizowało sie wiele roczników uczennic naszego gimnazjum. Pod wodzą pana Piotra Barełkowskiego szkolna drużyna odniosła wiele sukcesów i jak widać kolejne roczniki zaszczepiły w sobie bakcyla gry w kosza. Tym większą przyjemnością było zorganizowanie wyjątkowych zajęć sportowych.

Gościliśmy w naszej szkole zawodników Klubu Sportowego Spójnia Stargard. Drużyny jak wiadomo osiągającej świetne wyniki  i będącej w ścisłej czołówce krajowej ligi koszykówki. Zawodnicy pierwszego składu pod wodzą trenerów: Pana Krzysztofa Koziorowicza i Wiktora Grudzińskiego przeprowadzili zajęcia dla naszych koszykarek.

Był pokaz, rozgrzewka, ćwiczenia z piłką oczywiście, rzuty i krótka rywalizacja o piłkę z prawdziwymi mistrzami. Pomimo wysiłku dopisywały humory, a cenne wskazówki z pewnością się przydadzą. Dziękujemy serdecznie i już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie.

22 marca 2017r. 23 marca 2017r. 32 3189 Drukuj