loading...

19 czerwca 2019 roku odbyła się w szkolnej auli niezmiernie ważna uroczystość. Żegnaliśmy po raz pierwszy od lat absolwentów klasy VIII oraz po raz ostatni absolwentów klas gimnazjalnych. To zamyka ważny rozdział w edukacji naszych dzieci. Było uroczyste wnoszenie i przekazanie sztandaru szkoły, śpiewanie hymnu i wręczenie nagród dla najlepszych uczniów. Mimo to zakończenie roku szkolnego do tradycyjnych nie należało.  Wraz z końcem roku szkolnego 2018/2018 zakończyła się 20-letnia historia gimnazjów i ostatecznie ten typ szkoły przestał istnieć. 

Licznie przybyłych gości przywitał Pan Mariusz Dubojski, dyrektor Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Reptowie. Nasi uczniowie osiągnęli wysokie wyniki w edukacji, najlepsi odebrali świadectwa z wyróżnieniem z rąk dyrektora szkoły a Ich Rodzice otrzymali Listy Gratulacyjne za wzorowe wychowanie dzieci.

Wręczono również Nagrodę Dyrektora Szkoły za bardzo dobre i celujące wyniki w nauce. Otrzymali ją: Malwina Szczęsna, Aleksandra Sznycer, Oliwia Setna, Hubert Cieplucha, Weronika Suchta, Natalia Klińska, Radosław Łobodziński, Zuzanna Cierocka, Julia Terebecka, Klaudia Sałata, Dominika Zengota.  

 

Nagrody za udział w konkursach przedmiotowych i uzyskanie tytułu finalisty otrzymali: Aleksandra Sznycer, Malwina Szczęsna, Zuzanna Cierocka i Dawid Kolasiński

 

Cztery uczennice za szczególne osiągnięcia złozyły swój podpis w Złotej Księdze Absolwentów. Sa to: Aleksandra Sznycer, Malwina Szczęsna, Zuzanna Cierocka i Klaudia Sałata.

 

Aleksandra Sznycer, Zuzanna Cierocka i Radosław Łobodziński otrzymali z rą pani Julity Pileckiej Nagrodę Wójta Gminy Kobylanka.

 

Szczególną nagrodę imienia "Ignasia" przyznano Korneliuszowi Janeczkowi.

 

Nie było końca wyróżnieniom i nagrodom: za 100 % frekwencję, za pracę w kołach zainteresowań, za pracę społeczną, za zaszczytną funkcję bycia w poczcie sztandarowym. Za osiągnięcia sportowe, wokalne i promowanie szkoły w szerokim świecie. Wszystkim bardzo gratulujemy.

Pan Dyrektor szczególnie podziękował Rodzicom. Wszystkim Państwu za okazana pomoc i wsparcie. 

 

Pożegnaliśmy również nauczycieli, kończących swoją pracę w naszej szkole. Pan Dyrektor w pięknych słowach podziękował za trud i pasję oraz zaangazowanie w pracę. Cała uroczystosć miała wymiar niezwykle emocjonalny i podniosły. Zwłaszcza, że żegnaliśmy również naszego dyrektora. Dziękujemy Państwu za te lata w naszej szkole. 

Nasi uczniowie są utalentowani, ambitni, młodzi i będą zdobywać Polskę, Europę i świat. Życzymy naszym drogim Absolwentom, by dostali się do swoich wymarzonych szkół średnich realizowali swoje pasje i marzenia.


24 czerwca 2019r. 25 czerwca 2019r. 32 4296 Drukuj

Bądź na bieżąco

Telefon:

Adres:

Szkoła Podstawowa w Reptowie
Reptowo 96 A
73 - 108 Kobylanka
w. zachodniopomorskie

2015 - 2023 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne

do góry