W naszej szkole odbyła się niezwykła uroczystość z okazji 10 rocznicy wstąpienia Polski do Unii  Europejskiej.

Z tej okazji odwiedziło nas wielu znamienitych gości:

• Zofia Ławrynowicz- posłanka na Sejm RP
  • Sławomir Preiss- senator VIII kadencji RP
  • Grzegorz Szczerski- asystent europosła Bogusława Liberadzkiego, dyrektor biura poselskiego
  • Beata Radziszewska- radna Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego
  • Dariusz Zagrodzki- radny Powiatu Stargardzkiego

władze samorządowe gminy Kobylanka, proboszcz parafii w Reptowie ks. Paweł Ostrowski, sołtysi, przedstawiciele stowarzyszeń i organizacji działających na terenie gminy Kobylanka, mieszkańcy, młodzież i dzieci.

Wszyscy uczniowie z terenu gminy brali udział w przygotowanych wcześniej prezentacjach państw należących do UE, był barwny korowód, stoiska dumnie prezentowały plakaty, dekoracje, potrawy  i stroje poszczególnych państw.

Zebrani mogli obejrzeć film i prezentację pokazujące osiągnięcia gminy i szkoły w Reptowie dzięki dotacjom unijnym. Uczniowie pod kierunkiem pani Jolanty Marciniak przygotowali i zaprezentowali część artystyczną, wystąpił też zespół wokalny z Gminnego Ośrodka Kultury w Kobylance.

Gratulujemy pięknie przygotowanych stanowisk, za wielkie zaangażowanie rodziców i uczniów w przygotowaniu prezentacji państw.

03 stycznia 2016r. 03 stycznia 2016r. 32 1900 Drukuj