Drodzy Rodzice, drodzy uczniowie, przyjaciele naszej szkoły!

Rozpoczęła się kolejna akcja “Szkoły pełne Talentów”, prowadzona przez sklepy Lidl.

Polega ona na zbieraniu specjalnych kuponów "Talenciaków", które następnie można przekazać na rzecz wybranej szkoły. Jak to bywa w akcjach tego typu, kupony można otrzymać za każde 50 zł wydane na zakupy zawierające co najmniej jeden owoc lub warzywo.

Oczywiście zależy nam, żeby jak najwięcej tych kuponów trafiło na konto naszej szkoły, ponieważ w zamian za nie będziemy mogli otrzymać wyposażenie lub pomoce dydaktyczne. Zapraszamy do wspierania naszej szkoły w trakcie tej akcji.

Im więcej nauczycieli, uczniów, rodziców, przyjaciół i znajomych pomoże w zbieraniu "Talenciaków" dla naszej szkoły, tym więcej nagród uda się odebrać.

Dziękujemy :)

05 września 2023r. 05 września 2023r. 32 190 Drukuj