loading...

15 marca 2018r. w Zespole Szkół Sportowych w Szczecinie odbył się  konkurs  biologiczny  pt. „Budowa i funkcjonowanie  organizmu człowieka  ze szczególnym uwzględnieniem  układu nerwowego oraz narządów  zmysłów” , pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty oraz  Szczecińskiego Oddziału  Polskiego Towarzystwa Przyrodników im. Kopernika.

Nasz pobyt w Liceum Ogólnokształcącym nr 12  rozpoczął się od pisania konkursu. Na szczęście  byliśmy dobrze przygotowani. Po rozwiązaniu testu mieliśmy chwilę na oglądanie wystaw i na poczęstunek.

Następnym etapem przebiegu IV Szkolnego Dnia Mózgu były wykłady. Pierwszy wykład dotyczył wpływu odżywiania młodzieży na pracę mózgu, drugi zaburzeń odżywiania, a ostatni ochrony środowiska ze szczególnym uwzględnieniem  problemu smogu w Polsce.

Po zakończonych wykładach odbyła się ceremonia wręczania nagród. Zdobyliśmy: książkę o kurakach polskich oraz  o zamkach i pałacach w Polsce. Nasz opiekun Pani Anna Górniak otrzymała dyplom z podziękowaniem za przygotowanie nas do konkursu.  

W drodze powrotnej ze Szczecina świętowaliśmy nasze sukcesy w  pizzeri. Uczestnicy konkursu:  Robert Waszczeniuk i Mateusz Szczęsny kl. III gimnazju


19 marca 2018r. 19 marca 2018r. 32 1545 Drukuj

Bądź na bieżąco

Telefon:

  • tel. / fax (91) 561 - 09 - 12

Adres:

Szkoła Podstawowa w Reptowie
Reptowo 96 A
73 - 108 Kobylanka
w. zachodniopomorskie

2015 - 2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne

do góry