To nasza szkolna, kolejna edycja akcji. Serdecznie dziekujemy wszystkim Państwu za pomoc i ofiarność. Równiez Przyjaciołom szkoły.

Wrzucając monetę na Górę Grosza, przekazujecie środki niezbędne dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnienia się.

Towarzystwo Nasz Dom od wielu lat wspiera dzieci i młodzież, finansując m.in. pomoc specjalistyczną (terapie, rehabilitacje), pracę z rodziną biologiczną, rozwój indywidualnych zainteresowań wychowanków (stypendia, korepetycje, zajęcia dodatkowe, kursy zawodowe). Prowadzimy również specjalistyczne Domy dla Dzieci oraz ośrodki wsparcia psychologicznego PORT.

31 marca 2023r. 31 marca 2023r. 32 3014 Drukuj