Dnia 18 maja uczniowie  klasy 1 spotkali się na boisku szkolnym  z przedstawicielami Straży Pożarnej z Reptowa. Druhowie Patryk i Szymon zaprezentowali sprzęt gaśniczy.  Uczniowie zobaczyli , jak wygląda  strój strażaka gotowego do akcji i sprzęt ratowniczy wykorzystywany do ratowania ludzkiego życia. Bardzo ciekawie opowiadali o swojej pracy i o tym, jak pomagają ludziom w trudnych zdarzeniach.  Dużą atrakcją dla dzieci było oglądanie wozu strażackiego.

Na koniec  strażacy odpowiadali na pytania dzieci i zrobili sobie na pamiątkę wspólne zdjęcie. Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze, za co bardzo dziękujemy.

18 maja 2023r. 18 maja 2023r. 32 509 Drukuj