Konkurs Plastyczny „Pomocna dłoń”

Konkurs został zorganizowany przez wychowawcę świetlicy  oraz aktywnych i zdolnych  uczniów naszej szkoły.  Na potrzeby konkursu został opracowany regulamin i ogłoszony na terenie szkoły dla wszystkich uczniów. Na konkurs wpłynęło 20 prac. Komisja (nauczyciele świetlicy) wyłoniła 7 prac,  które zostały wyeksponowane na sztalugach w holu szkoły. Każdej pracy przypisano numer. Uczniowie , nauczyciele i rodzice  głosowali podczas przerw lekcyjnych.

Zwycięzcy zostali  wyłonieni w drodze głosowania społeczności uczniowskiej. Oddano 81 ważnych głosów.  Nad przebiegiem wyboru najpiękniejszej pracy czuwali ( a potem dzielnie zliczali głosy) Robert i Mateusz z II Gimnazjum. Zwycięzcy otrzymali dyplomy  i upominki. Chłopcy z gimnazjum zostali nagrodzeni pochwałami do dziennika.

I m-ce  Maja Woźniak kl.III Gim

II m-ce Malwina Szczęsna i Laura Łaszkiewicz z kl.VI

III m-ce Jakub Matusiak kl.VI

Dzięki konkursowi uczniowie:

-poznali ideę wolontariatu,

-kształtowali swoją wrażliwość na potrzeby innych ludzi,

-rozwinęli swoje umiejętności organizacyjne oraz plastyczne,

-czuli się odpowiedzialni za wykonanie zadania,

- wykazali się zdolnościami organizacyjnymi.

07 kwietnia 2017r. 01 lipca 2017r. 32 6111 Drukuj