Trzeci Memoriał za nami. Pamięci im. Piotra Berełkowskiego poświęcono kolejny turniej koszykówki. Zawodnicy dopisali, cztery drużyny męskie oraz skład naszych absolwentek. Rozegrano zacięte mecze ale w niezwykle przyjaznej atmosferze. Gośćmi specjalnymi byli Pani Ewa Barełkowska, Elżbieta Barełkowska oraz Jakub Barełkowski, syn Pana Piotra. Sędziowie skrupulatnie liczyli punkty a wyświetlano wyniki na nowej tablicy, zakupionej ze zbiórki na poprzednim memoriale. W tym roku prosiliśmy o wsparcie w realizacji pokoju wyciszeń dla naszych uczniów.

W efekcie zmagań pierwsze miejsce w koszykówce wywalczyła drużyna Pana Dyrektora Mariusza Nosala. Rozegrano też mini turniej tenisa stołowego a tu miejsca kolejno zajęli: Mateusz Szymełyniec, Mirosław Szymełyniec oraz Szymon Kruczek. W przerwach między rozgrywkami czekały napoje, słodkości oraz pyszna zupa.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy pięknie za udział, gratulujemy wyników. Wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i przeprowadzenia tegorocznego turnieju - dziękujemy.

Dziękujemy i do zobaczenia mamy nadzieję za rok.

• ponad tydzień temu, 2024-04-21 9
  • ponad tydzień temu, 2024-04-21 ponad tydzień temu, 2024-04-21 32 132 Drukuj