loading...

Do najważniejsze sukcesów w minionym roku szkolnym należy zaliczyć:

Rodzaj

miejsce

Uczestnik/uczestnicy

Konkursy gminne

Gminny Konkurs Recytatorski Utworów Jana Brzechwy

3

Weronika Suchta kl. V

Gminny Konkurs Recytatorski Utworów Jana Brzechwy

wyróżnienie

Cezary Wilk kl.VI

Gminny Konkurs Ortograficzny

4

Danuta Jazdowska kl. VI

I Gminny Konkurs matematyczny w Reptowie

3

Tomasz Drula kl.VI

IV Gminny Konkurs Matematyczny w Kunowie

3

Mateusz Burkowski kl. IV, Malwina Szczęsna kl. V

Gminny konkurs sportowo - ekologiczny

3 zespołowo

Tymoteusz Stańczyk

Cezary Wilk

Tomasz Drula

Radosław Łobodziński

Gminny konkurs sportowo - ekologiczny

3 indywidualnie

Radosław Łobodziński kl. VI

Konkurs matematyczny Plusik

3

Mieszko Szczęsny kl. II SP

Gminny turniej piłki nożnej chłopców

1

Dominik Siwiec kl. V

Patryk Woźniak kl. VI

Cezary Wilk kl. VI

Kacper Szubert kl. VI

Jarosław Kosianowicz kl. VI

Tymoteusz Stańczyk kl. VI

Gminny turniej koszykówki dziewcząt

1

Marta Jarzębska

Małgorzata Szymełyniec

Augustyna Więckowska

Agnieszka Urbankowska

Julia Terebecka

Gminny Konkurs Biblijny

2

Emilia Tomaszewicz kl. IV

Malwina Szczęsna kl. V

Tomasz Drula kl. VI

Gminny Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

1

Dominik Siwiec kl. V

Jakub Szubert kl. VI

Tomasz Drula kl. VI

Jarosław Kosianowicz kl. VI

Patryk Woźniak kl. VI

Mateusz Szymełyniec kl. IV

Mateusz Burkowski kl. IV

Gminny Konkurs Sportowe Szaleństwo

1

Dominik Siwiec kl. V

Jakub Szubert kl. VI

Tomasz Drula kl. VI

Jarosław Kosianowicz kl. VI

Patryk Woźniak kl. VI

Mateusz Szymełyniec kl. IV

Mateusz Burkowski kl. IV

Gminny Konkurs Sportowy w ramach Dni Otwartych

1

Kl. VI

Gminny Konkurs Sportowy "Pożegnania klas VI"

1

Kl. VI

Gminny Konkurs Wiedzy o Sporcie

2

Julia Terebecka kl. VI

Ogólnopolski turniej wiedzy pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”- eliminacje gminne

 

Kacper Wróbel kl. III GIM

Emilia Tomaszewicz kl. IV SP

Cezary Wilk  kl. VI

Tymoteusz Stańczyk kl. VI

Patryk Woźniak kl. VI

Krystian Góral kl. III SP

Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pn. „Zapobiegajmy Pożarom”

1

Tymoteusz.Cieplucha kl. I SP

2

Konrad Wilk kl. I SP

3

Daria Dehmel kl I SP

Wyróżnienia:

Cezary Wilk kl. VI

 

Malwina Szczęsna kl. V

Pierwszy Gminny Konkurs „Żołnierze wyklęci”

1

Robert Waszczeniuk kl. I GIM

1

Emilia Tomaszewska kl. IV

Wyróżnienia:

Anna Jońca kl. I SP

 

Tymoteusz Cieplucha kl. I SP

 

Lena Misiurka kl. III SP

 

Hubert Cieplucha kl. IV

Gminny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

3

Patryk Woźniak kl. VI

zespołowo

Tymoteusz Stańczyk kl. VI

 

Tomasz Drula kl. VI

 

Julia Terebecka kl. VI

Konkursy ogólnopolskie

Matematyczny konkurs Edi „Panda”  771 uczestników

24

 Mateusz Burkowski

33

Marcel Dąbkowski

34

Julia Staniak

35

Nadia Madsen

35

Roch Karmowski

36

Amelia Karwel

Matematyczny konkurs Edi „Pingwin” 1289 uczestników

20

Tomasz Drula kl. VI

28

Mateusz Burkowski kl. IV

28

Amelia Karwel kl. IV

29

Malwina Szczęsna kl. V

Matematyczny Konkurs Kangur

wyróżnienie

Tomasz Drula kl. VI

Ogólnopolski  Konkurs Ekologiczno – Przyrodniczy EDI 1462 uuczestników

14

Julia Terebecka

15

Cezary Wilk

17

Radosław Łobodziński

19

Patryk Woźniak

20

Tomasz Drula

22

Tymoteusz Stańczyk

Turniej o puchar Orlika

4

Patryk Wróblewski

Jarosław Kosianowicz

Kacper Szubert

Cezary Wilk

Dominik Siwiec kl. V

VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny KRUS „Bezpiecznie na wsi-niebezpieczne atrakcje w wakacje”

Nagrody pocieszenia, dyplom uczestnictwa

Anna Jońca kl. I SP

Konrad Wilk kl. I SP

Lena Wojciechowska kl. III SP

Krystian Góral

Marianna Stańczyk kl. II SP

Emilia Maciąg kl. II SP

Ogólnopolski Turniej "Polska biega"

1

Najlepsi: Dominik Siwiec, Daria Dehmel, Julia Staniak

Konkursy wojewódzkie

Konkurs Języka Polskiego (kuratoryjny)

wysoki wynik

Malwina Szczęsna kl. V

wysoki wynik

Aleksandra Sznycer kl. V

Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkoły podstawowej (kuratoryjny)

udział

Danuta Jazdowska kl VI

Konkurs Polonistyczny (kuratoryjny)

wysoki wynik

Kleopatra Majewska kl. II GIM

Konkurs Polonistyczny  dla uczniów szkoły podstawowej (kuratoryjny)

udział

Anastazja Stańczyk  kl III GIM

Dawid Kimon kl III GIM

Wojewódzki Konkurs „Mistrz OZE”

wyróżnienie

Weronika Rusinowska

Dominika Chmara

Kacper Wróbel

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla uczniów gimnazjum

wysoki wynik w eliminacjach rejonowych

Jakub Sajniak III GIM

Biegi przełajowe w Baszkowicach

3

Małgorzata Szymełyniec kl. VI

2

Dominik Siwiec kl. V

3

Cezary Wilk kl. VI

Eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pn. „Zapobiegajmy Pożarom”

wyróżnienie

Tymoteusz Cieplucha kl. I SP

Lena Wojciechowska kl. III SP

Augustyna Więckowska kl. VI

Agnieszka Urbankowska kl. VI

Wojewódzka Olimpiada wiedzy o Pierwszej Pomocy

4

Patryk Woźniak

Jakub Maciąg

Jakub Gębka

Archidiecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej

udział

Malwina Szczęsna kl. V

Tomasz Drula kl. VI

Cezary Wilk kl. VI

Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces”

wyróżnienie

Małgorzata Szymełyniec kl. VI

Konkurs Języka Angielskiego  dla uczniów szkoły podstawowej (kuratoryjny)

udział

Tomasz Drula kl. VI

Julia Terebecka kl.VI

Tymoteusz Stańczyk kl.VI

Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjum (kuratoryjny)

udział

Jakub Sajniak kl.III GIM

Kacper Wereszczyński kl.III GIM

Julia Kędzierska kl. II GIM

Konkursy powiatowe

Turniej o puchar Dyrektora MOS Stargard

1

Marta Jarzębska

Małgorzata Szymełyniec

Wiktória Górka

Agnieszka Urbankowska

Augustyna Więckowska

Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Chłopców Gimnazjada

4

Jakub Sajniak kl. III GIM

Norbert Łaszkiewicz kl. III GIM

Michał Piątkowski kl. II GIM

Bartek Ryziński kl. II GIM

Hubert Erlich kl. I GIM

Patryk Wróbleswki kl. VI

Powiatowe Igrzyska Tenisa Stołowego SP

3

Malwina Szczęsna kl. V

Julia Terebecka kl. VI

Klara Grabowska kl. V

Powiatowe Igrzyska Tenisa Stołowego GIM

4

Norbert Łaszkiewicz kl. III GIM

Kacper Wróbel kl. III GIM

Ogólnopolski turniej wiedzy pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”- eliminacje powiatowe

dyplom uczestnictwa

Kacper Wróbel kl. III GIM

Emilia Tomaszewicz kl. IV

XVIII edycja ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem ; „W trosce o nasze bezpieczeństwo” na szczeblu powiatowym

3

Weronika Tulew kl. II GIM

V międzyszkolny przegląd plastyczny o randze konkursu powiatowego  „11 listopada-wolność w bieli i czerwieni”

2

Radosław Łobodziński kl. VI

wyróżnienie

Tymoteusz Cieplucha kl. VI

I Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego  "Have fun with English"

udział

Julia Terebecka kl. VI

Tymoteusz Stańczyk kl.VI


11 maja 2017r. 11 maja 2017r. 30 747 Drukuj

Bądź na bieżąco

Telefon:

  • tel. / fax (91) 561 - 09 - 12

Adres:

Szkoła Podstawowa w Reptowie
Reptowo 96 A
73 - 108 Kobylanka
w. zachodniopomorskie

2015 - 2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne

do góry