loading...

Do najważniejsze sukcesów w minionym roku szkolnym należy zaliczyć:

Udział w konkursach

rok szkolny 2018/2019

 

Rodzaj

miejsce

Uczestnik/uczestnicy

Konkursy gminne

 

Mikołajkowy Konkurs Językowy

udział

SP w Reptowie 

SP w Kobylance

Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej                        o Puchar Wójta Gminy Kobylanka

III

Kl.  V-VIII

 

Gminny Turniej Piłki Koszykowej

o Puchar Wójta Gminy Kobylanka

IV

Kl. VIII, IIIa, IIIb

 

Konkurs plastyczny „W stulecie niepodległości”

wyróżnienie

 

 

T. Cieplucha

W. Podgórski

J. Stawicki

Konkurs z okazji odzyskania niepodległości dla SP

udział

K. Berent, E. Tomaszewicz, K. Góral

Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej                        o Puchar Wójta Gminy Kobylanka

III

Kl.  IV-VIII

 

„Cała Polska biega”

udział

Kl.  I-VIII

Gminny Konkurs Wiedzy o Życiu Marii Skłodowskiej- Curie

udział

Kl. VIII

Gminny Konkurs Języka Angielskiego

III

O. Lacheta

II Gminny Konkurs Języka Polskiego

 „Licz się ze słowami”

I

A Rojek                                Z. Dygas                                             A. Karwel

 

Konkursy ogólnopolskie

 

„Dozwolone do lat 19”

Kwalifikacja

Do II etapu

M. Szymełyniec

 

 

Konkurs Matematyczny ALFIK

11

(2. w woj.)

 

 B. Kopka

 

591                             (26. w woj.)

 P. Ostojak

Kangur Matematyczny

wyróżnienie

D. Zengota

A. Sznycer

B. Kopka

Konkursy wojewódzkie

 

Konkurs fotograficzny „Czas na las”

I

III

I. Ignor

K. Sałata

Igrzyska w Tenisie Stołowym Dziewcząt

V

N. Madsen

J. Staniak

Igrzyska w Tenisie Stołowym Chłopców

IX

M. Szymełyniec

K. Góral

Sz. Kruczek

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

finalista

Sznycer A.

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny

finalista

Z. Cierocka

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

finalistki

M. Szczęsna

A. Sznycer

Budowa i funkcjonowanie organizmu człowieka ze szczególnym uwzględnieniem układu nerwowego i narządów zmysłu

II

Sznycer A.

Konkurs KO „Staś Moniuszko też był dzieckiem”

Laureaci etapu szkolnego

P. Ignor

L. Hausherr

N. Berent

 

Konkursy powiatowe, rejonowe

 

Konkurs Języka Angielskiego

Etap wojewódzki

Z. Cierocka

Konkurs Polonistyczny

Etap wojewódzki

Z. Cierocka

Konkurs Języka Polskiego SP

Etap wojewódzki

M. Szczęsna

A. Sznycer

Konkurs Historyczny

Etap wojewódzki

D. Kolasiński

 

Konkurs Matematyczny

Etap wojewódzki

A. Sznycer

 

Konkurs Biologiczny SP

Etap wojewódzki

M. Szczęsna

 

Konkurs Biologiczny G

Etap wojewódzki

Z. Cierocka

Konkurs Kuratoryjny z Wiedzy o Społeczeństwie

udział

K. Sałata

Konkurs Języka Niemieckiego

udział

H. Cieplucha

W. Suchta

Konkurs z okazji odzyskania niepodległości dla GM

półfinał

D. Kolasiński

Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Dziewcząt

IV

Kl. VIII, III gim.

Mistrzostwa Powiatu w PN Chłopców

III

Kl. VIII, III gim.

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców SP

I w kategorii dziewcząt,

I w kategorii chłopców

J. Staniak, N. Madsen

 

K. Góral, Sz. Kruczek

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców G

II miejsce

w kategorii dziewcząt,                                                                                                    

IV miejsce                w kategorii chłopców

M. Szymełyniec,

M. Szczęsna, K. Grabowska

 

                                                             J. Kosianowicz,

D. Kolasiński

 

Powiatowy przegląd  plastyczny

„11 listopada - wolność w bieli i czerwieni”

 

II

wyróżnienie

 

K. Sałata

K. Góral

„Bezpieczna droga do szkoły”

III

S. Gryziecka

 

100 lat PCK „Pomaganie- lubię to!”

udział

W. Podgórski

T. Cieplucha

Konkurs Informatyczny SCI

udział

M. Rembas

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt SP

I

N. Madsen

J. Staniak

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w I LO

I

M. Szymełyniec

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w II LO

III

 

wyróżnienie

M. Szymełyniec

 

M. Szymełyniec

D. Jazdowska

Konkurs Piosenki Patriotycznej

wyróżnienie

M. Szymełyniec

D. Jazdowska

Programy, projekty, akcje

  • Lekcja teatralna poprowadzona przez aktorów Teatru Polskiego ze Szczecina
  • Koncert z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości
  • „Różowy październik” – profilaktyka raka piersi
  • Kiermasz świąteczny
  • Koncerty filharmoników szczecińskich
  • Góra Grosza
  • Projekt wojewódzki „Tutejsi – tradycje kulturowe Pomorza Zachodniego”
  • Dzień Mózgu
  • Tydzień Bezpiecznego Internetu
  • „Kot- mój przyjaciel”
  • „Bliżej siebie- dalej od uzależnienia
  • Film edukacyjny nt. szkodliwości używek (wg scenariusza uczniów)

07 lipca 2019r. 07 lipca 2019r. 30 219 Drukuj

Bądź na bieżąco

Telefon:

  • tel. / fax (91) 561 - 09 - 12

Adres:

Szkoła Podstawowa w Reptowie
Reptowo 96 A
73 - 108 Kobylanka
w. zachodniopomorskie

2015 - 2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne

do góry