09.03.2017  odbył się szkolny konkurs recytatorski dla klas I– VI pt.  „Na pożegnanie zimy”. Uczestnicy mieli za zadanie jak najlepiej zinterpretować wiersz Juliana Tuwima pt. „Zima”.  Jurorami konkursu byli uczniowie, którzy oddawali swoje glosy poprzez podniesienie ręki. Taka forma głosowania wzbudziła dużo emocji wśród uczestników.

W konkursie wzięło udział 7 uczniów : Filip Szyszłowski i Amelka Siwiec kl. II, Marianka Stańczyk i Natalia Głodała kl. III, Lena Misiurka i Jagoda Podgórska kl. IV, Emilka Tomaszewicz kl. V.

I miejsce zajął Filip Szyszłowski kl. II

II miejsce Natalia Głodała kl. III

III miejsce Amelia Siwiec kl. II

IV miejsce Jagoda Podgórska kl. IV

Wszyscy recytujący zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Zwycięzcy otrzymali nagrody  a każdy uczestnik pamiątkowy dyplom. Konkurs został zorganizowany przez bibliotekę szkolną we współpracy ze świetlicą.

14 marca 2017r. 01 lipca 2017r. 32 1798 Drukuj