loading...

Szkoła Podstawowa w Reptowie włączyła się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu 2019. W związku z tym, podjęliśmy działania obejmujące akcją uczniów naszej szkoły.

 

W ramach tego przedsięwzięcia:

 

  • Na korytarzu szkolnym oraz pracowni komputerowej zostały przygotowane gazetki propagujące zasady bezpiecznego korzystania z Internetu.
  • Uczniowie klas 1-8 uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych w ramach godzin wychowawczych oraz zajęć komputerowych i informatyki.  Uczniowie starsi zaproszeni zostali do ankiet w zakresie zjawiska jakim jest Fonoholizm.
  • Prezentowane były filmy z serii „Owce w sieci”, film „Na zawsze” oraz  inne materiały multimedialne ze strony saferinternet.pl
  • Uczniowie klas I-III po lekcji na temat bezpieczeństwa w Internecie otrzymali ulotki zawierające „Sieciakowe zasady bezpieczeństwa”, karty zawierające kolorowanki, rebusy, labirynty do samodzielnego wykonania w czasie wolnym oraz krótkie komiksy przedstawiające scenki sytuacyjne.
  • Na stronie internetowej szkoły znajdują się najważniejsze porady oraz zestawu adresów stron internetowych bezpiecznych dla dzieci i posiadających certyfikat bezpieczeństwa.
  • Na naszej stronie internetowej ważne informacje mogą znaleźć również rodzice. Umieszony zostały  artykuły  zawierającego zbiór wiadomości i porad dotyczących kontroli poczynań dziecka w sieci.

18 marca 2019r. 18 marca 2019r. 32 3692 Drukuj

Bądź na bieżąco

Telefon:

Adres:

Szkoła Podstawowa w Reptowie
Reptowo 96 A
73 - 108 Kobylanka
w. zachodniopomorskie

2015 - 2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne

do góry