loading...

Absolwenci Szkoły Podstawowej w Reptowie

 

1946/1947

  1. Cyganiuk Zbigniew
  2. Dąbkowski Jan
  3. Dubiel Aleksandra
  4. Golubiński Stanisław
  5. Kałuniuk Czesława
  6. Kołodziejska Maria
  7. Kubis Henryk
  8. Muczyńska Waleria
  9. Płauszewski Leon
  10. Wiernikowski Edward

1947/1948

  1. Romanowska Aniela
  2. Wojnicz Janina
  3. Wojtkiewicz Władysław
  4. Zawadzka Leokadia

1948/1949

  1. Superlak Zofia
  2. Wojtkiewicz Mieczysław

1949/1950

  1. Bąk Wanda
  2. Ceplin Regina
  3. Ciechoń Józef
  4. Cieniawska Helena
  5. Dąbkowska Irena
  6. Dorożyński Paweł
  7. Huber Marian
  8. Janicki Henryk
  9. Kałyniuk Bronisława
  10. Kozdra Stanisław
  11. Lenczewska Helena
  12. Lenczewska Irena
  13. Piotrowska Leokadia
  14. Szewczak Mirosław
  15. Wiernikowski Stanisław

1950/1951

  1. Dąbkowski Jan
  2. Heikin Lidia
  3. Huber Maria
  4. Kanak Leontyna
  5. Lis Adam
  6. Lisówna Władysława
  7. Nowicki Karol
  8. Słowińska Maria
  9. Słowiński Józef
  10. Stateczny Tadeusz
  11. Więckowska Zofia

1951/1952

  1. Adamczuk Wiesława
  2. Bujalski Józef
  3. Cieniawska Michalina
  4. Dąbkowski Idzi
  5. Góralski Czesław
  6. Konieczny Stanisław
  7. Kozdra Maria
  8. Lis Maria
  9. Lis Władysław
  10. Nowicka Alfreda
  11. Skibiński Wiktor
  12. Stasiak Janina
  13. Szczepaniak Wincenty
  14. Szerszeń Lidia
  15. Wiernikowski Wincenty

1952/1953

  1. Alama Eugeniusz
  2. Berent Michał
  3. Biernacik Helena
  4. Cencyk Krystyna
  5. Dąbkowska Maria
  6. Łężny Jan
  7. Podgórski Józef
  8. Reczuk Stanisława
  9. Sznycer Kazimierz

1953/1954

  1. Ambrożkiewicz Wiesław
  2. Barańska Jadwiga
  3. Berent Kazimierz
  4. Cieniawski Mikołaj
  5. Golubińska Genowefa
  6. Kałyniuk Janina
  7. Kanak Maria
  8. Kanak Stanisław
  9. Kościelecka Zofia
  10. Kotrych Wacław
  11. Nowicka Irena
  12. Pirzyński Andrzej
  13. Sobczak Eugeniusz
  14. Walczak Jan

1954/1955

  1. Ambrożkiewicz Danuta
  2. Ambrożkiewicz Jan
  3. Ceplin Franciszek
  4. Ceplin Wilhelm
  5. Grabiec Józef
  6. Janicka Krystyna
  7. Kościelecki Jan
  8. Kudła Maria
  9. Kurman Adam
  10. Podgórska Maria
  11. Rokicki Marian

1955/1956

  1. Kurman Kazimierz
  2. Lis Jadwiga

1956/1957

  1. Kaszubska Lidia
  2. Lis Łucja
  3. Pabian Janina
  4. Pierzchanowska Grażyna
  5. Pierzchanowska Lilia
  6. Siedlecki Józef
  7. Szmigielska Bogdana
  8. Sznycer Irena
  9. Zeplin Krystyna

1957/1958

  1. Ambrożkiewicz Andrzej
  2. Jaskólski Edward
  3. Kanak Zofia
  4. Kaszubska Wiesława
  5. Kulczyński Jan
  6. Nowicki Kazimierz
  7. Sohalińska Kazimiera

1958/1959

  1. Ciszewski Marian
  2. Pierzchanowska Lidia

1959/1960

  1. Gorczyca Krystyna
  2. Kimom Janusz
  3. Nowaczewski Czesław
  4. Pierzyński Alfred
  5. Piotrowski Witold
  6. Podgórski Wiesław
  7. Pszczółkowski Kazimierz
  8. Stasiak Stefania
  9. Szymełyniec Stanisław
  10. Zgolak Edmund

1960/1961

  1. Hejkin Irena
  2. Horoszko Władysław
  3. Huber Czesław
  4. Jędruchniewicz Bolesław
  5. Kałużny Zygmunt
  6. Kaszubski Henryk
  7. Kaszubski Bronisław
  8. Kościelecka Krystyna
  9. Książek Henryka
  10. Kubicki Jan
  11. Kudła Julian
  12. Łężny Władysław
  13. Matlak Eugeniusz

1961/1962

  1. Dąbkowska Bogusława
  2. Dziubak Bogdana
  3. Kimon Czesław
  4. Kozdra Janina
  5. Lis Krystyna
  6. Łyskawa Zdzisław
  7. Łyskawa Zofia
  8. Skibiński Ryszard
  9. Stateczna Janina
  10. Synówka Tomasz

1962/1963

  1. Ambrożkiewicz Kazimierz
  2. Berent Helena
  3. Bujalska Wiesława
  4. Cencyk Janina
  5. Dąbkowska Maria
  6. Dąbkowski Jan
  7. Huber Władysław
  8. Kaszubski Jan
  9. Kołtan Czesław
  10. Kotrych Henryk
  11. Kościelecki Kazimierz
  12. Lajkowska Janina
  13. Łoś Czesława
  14. Malarczyk Jadwiga
  15. Możejko Jan
  16. Napierała Czesław
  17. Niepolski Kazimierz
  18. Owczarek Jan
  19. Piotrowska Krystyna
  20. Romaniuk Stanisław
  21. Romanowski Tadeusz
  22. Stasiak Zbigniew
  23. Tarnawski Stanisław
  24. Wołczyk Felicja

1963/1964 wychowawca: Stanisław Płauszewski

  1. Buczyńska Stanisława
  2. Dąbkowska Bronisława
  3. Gorczyca Elżbieta
  4. Grabowicz Anna
  5. Grabowicz Zofia
  6. Grygorcewicz Czesława
  7. Hejkin Łucja
  8. Horoszko Irena
  9. Janczara Genowefa
  10. Janczara Konstanty
  11. Jankowska Genowefa
  12. Jankowska Halina
  13. Kowalówka Krzysztof
  14. Kudła Józefa
  15. Łaszkiewicz Krystyna
  16. Maciąg Grażyna
  17. Matlak Władysława
  18. Matuła Krystyna
  19. Nawrocka Krystyna
  20. Nawrocki Stanisław
  21. Niepolski Kazimierz
  22. Szydłowska Krystyna
  23. Śliwka Tadeusz
  24. Wojcieszonek Mieczysław
  25. Woźniak Jan
  26. Wójcik Janina
  27. Zientara Ryszard

1964/1965

  1. Antol Teresa
  2. Baradziej Leokadia
  3. Biegas Weronika
  4. Błachowicz Wanda
  5. Czekin Ryszard
  6. Dąbkowski Henryk
  7. Gruszczyńska Grażyna
  8. Gruszczyńska Helena
  9. Grygorcewicz Miczysława
  10. Grygorcewicz Wiesława
  11. Jędruchniewicz Józef
  12. Kierod Stanisław
  13. Konieczny Zbigniew
  14. Kościelecki Józef
  15. Kozdra Jan
  16. Kozdra Stanisława
  17. Książek Elżbieta
  18. Kubicki Stanisław
  19. Kudła Józefa
  20. Kudła Władysław
  21. Malarczyk Maria
  22. Malarczyk Stefan
  23. Mielczarek Stanisław
  24. Niepolska Jadwiga
  25. Owczarek Antoni
  26. Piotrowska Danuta
  27. Prońko Maria
  28. Pszczółkowska Halina
  29. Romanowski Andrzej
  30. Stróżyk Ryszard
  31. Suchta Stanisław
  32. Tarnawski Józef
  33. Tulew Walerian 
  34. Walczak Elżbieta
  35. Weideman Anna
  36. Wojcieszonek Roman
  37. Wołczyk Marian 
  38. Wołczyk Ryszard
  39. Woźniak Jan
  40. Zientara Zygmunt
  41. Zych Lucjan

1965/1966 

  1. Baradziej Danuta
  2. Bugaj Zofia
  3. Bugaj Zygmunt
  4. Dąbkowski Ryszard
  5. Donarski Stanisław
  6. Janczara Kazimierz
  7. Konior Stanisław
  8. Kosmalski Lech
  9. Kozdra Teresa
  10. Kulczycka Barbara
  11. Lewandowski Mieczysław
  12. Malarczyk Józef
  13. Możdżer Wacław
  14. Możejko Halina
  15. Podgórska Wiesława
  16. Szydłowski Kazimierz
  17. Szyndlarewicz Bronisław
  18. Wójcik Irena

1966/1967

  1. Błachowicz Natalia
  2. Cegielska Teresa
  3. Ćwik Maria
  4. Dąbkowska Władysława
  5. Gruszczyńska Danuta
  6. Jaskólska Teresa
  7. Kaszucka Olga
  8. Kurman Ewa
  9. Płauszewski Józef
  10. Romanowski Czesław
  11. Skibiński Tadeusz
  12. Suchta Lech
  13. Sznycer Marianna
  14. Tomaszewska Zofia

1967/1968 wychowawca: Krystyna Owczarek

  1. Berent Czesław
  2. Cieplucha Konrad
  3. Dąbkowski Antoni
  4. Dąbkowska Regina
  5. Dąbkowski Stanisław
  6. Grabowicz Lucyna
  7. Horoszko Jerzy
  8. Kierod Jan
  9. Kimon Stanisław
  10. Kimon Stanisława
  11. Kotrych Andrzej
  12. Kozdra Roman
  13. Łaszkiewicz Władysław
  14. Matuła Stanisław
  15. Matuszak Stanisaława
  16. Owczarek Stanisław
  17. Piątkowski Bogdan
  18. Płauszewska Stanisława
  19. Pszczółkowski Marian
  20. Siedlecki Henryk
  21. Silwaniuk Ryszard
  22. Stateczny Mieczysław
  23. Szydłowski Jan
  24. Tarnawski Zbigniew
  25. Woźniak Irena
  26. Żbikowski Zbigniew

1968/1969 wychowawca: Krystyna Owczarek

  1. Aleksa Roman
  2. Baradziej Teresa
  3. Bezeg Jan
  4. Biegas Marian
  5. Biegas Marianna, Bogusława
  6. Cegielska Helena
  7. Cieślicka Halina
  8. Cieślicki Zdzisław
  9. Dąbkowski Jan
  10. Dąbkowski Kazimierz
  11. Donarska Czesława
  12. Gleń Halina
  13. Jaskólska Maria
  14. Jelinek Aldona
  15. Kierod Barbara
  16. Kierod Tadeusz
  17. Kosmalska Krystyna
  18. Krawczyk Józef
  19. Kudła Zofia
  20. Lemańczyk Zofia
  21. Łężna Janina
  22. Łężny Mieczysław
  23. Maciąg Mieczysław
  24. Pierzchanowski Zygmunt
  25. Ptak Helena
  26. Suchta Kazimierz
  27. Sukniewicz Henryk
  28. Sukniewicz Wiesława
  29. Szatański Jerzy
  30. Sznycer Genowefa
  31. Weideman Józef
  32. Więckowski Adam
  33.  Więckowski Edmund
  34. Wołczyk Jerzy
  35. Wróblewska Mirosława
  36. Zientara Halina

1969/1970

  1. Antol Władysław
  2. Baradziej Stanisław
  3. Berent Teresa
  4. Cieślicka Zofia
  5. Ćwik Teresa
  6. Donarska Genowefa
  7. Dychalska Eugenia
  8. Jaskólska Krystyna
  9. Kozdra Grażyna
  10. Krawczyk Kazimierz
  11. Książek Jakub
  12. Książek Stefan
  13. Lemańczyk Grażyna
  14. Matuła Józef
  15. Marek Bolesław
  16. Owczarek Danuta
  17. Romaniuk Jan
  18. Sokołowska Grażyna
  19. Stateczna Jadwiga
  20. Stateczny Władysław
  21. Sukniewicz Czesława
  22. Szczepaniak Henryk
  23. Tarnawski Bronisław
  24. Wąsik Teresa
  25. Wołczyk Jerzy

1970/1971

  1. Berent Jan
  2. Bugaj Jolanta
  3. Cegielska Maria
  4. Cieślewicz Czesław
  5. Cieślicki Lech
  6. Cieplucha Sławomir
  7. Czekin Janusz
  8. Dąbkowska Teresa
  9. Dąbkowski Czesław
  10. Dąbkowski Jerzy
  11. Hapka Genowefa
  12. Huber Jerzy
  13. Jelinek Edmund
  14. Jurkiewicz Czesław
  15. Kierod Zofia
  16. Lewandowska Danuta
  17. Matlak Wiesława
  18. Matuła Maria
  19. Nawrocki Andrzej
  20. Owczarek Alfred
  21. Piotrowska Grażyna
  22. Pszczółkowski Sławomir
  23. Stateczna Wiesława

1971/1972  wychowawca: Wiesława Morawiak

  1. Baranowska Zofia
  2. Bąk Stanisław
  3. Cencyk Lech
  4. Cencyk Krystyna
  5. Cieślewicz Stanisława
  6. Dąbkowska Wiesława
  7. Gleń Henryk
  8. Horoszko Anna
  9. Jagłowska Irena
  10. Janicka Elżbieta
  11. Konior Henryk
  12. Kozdra Krystyna
  13. Kurman Jan
  14. Łaszkiewicz Marek
  15. Łoś Grzegorz
  16. Malarczyk Henryk
  17. Nawrocki Henryk
  18. Owczarek Mirosław
  19. Pierzchanowski Włodzimierz
  20. Piotrowska Maria
  21. Romanowska Halina
  22. Sokołowska Anna
  23. Suchta Danuta
  24. Szałański Andrzej
  25. Szamszur Jan
  26. Szymaniak Andrzej
  27. Szymełyniec Anna
  28. Szyndlarewicz Wiesław
  29. Wąsik Henryk
  30. Wąsik Zofia
  31. Wojciechowski Henryk
  32. Wołczyk Michał

1972/1973  wychowawca: Wiesława Morawiak

  1. Bąk Grażyna
  2. Dąbkowski Stefan
  3. Huber Stanisław
  4. Jurkiewicz Jerzy
  5. Kosmalski Wiktor
  6. Krawczyk Bogusława
  7. Książek Jadwiga
  8. Kubicka Kazimiera
  9. Łaszkiewicz Piotr
  10. Maciąg Ryszard
  11. Płauszewska Krystyna
  12. Stateczny Andrzej
  13. Sznycer Stanisław
  14. Świderski Mieczysław
  15. Wąsik Kazimierz
  16. Więckowski Marian
  17. Wojciechowski Czesław
  18. Wojtkiewicz Helena
  19. Zych Janina
  20. Zych Ryszard

1973/1974  wychowawca: Bożena Trześniewska

  1. Baranowski Wiktor
  2. Bąk Wanda
  3. Berent Wincenty
  4. Cegielska Barbara
  5. Czekin Jadwiga
  6. Dąbkowska Renata
  7. Donarska Bogumiła
  8. Janicki Ryszard
  9. Jurkiewicz Henryk
  10. Lewandowski Jan
  11. Łapczuk Henryk
  12. Malarczyk Adam
  13. Ochal Elżbieta
  14. Rygielski Krzysztof
  15. Sokołowski Jan
  16. Sukniewicz Grzegorz
  17. Szczepaniak Genowefa
  18. Wojciukiewicz Józef
  19. Wojtkiewicz Stanisława
  20. Wołczyk Anna
  21. Wołczyk Mieczysław
  22. Wróblewska Krystyna
  23. Zeplin Lech

1974/1975  wychowawca: Krystyna Owczarek

  1. Cieślicka Janina
  2. Cieślewicz Wacław
  3. Dąbkowski Henryk
  4. Dąbkowska Zofia
  5. Dychalska Elżbieta
  6. Jaskólski Piotr
  7. Kempa Jan
  8. Kempa Krystyna
  9. Kierod Helena
  10. Konrad Czesław
  11. Kruczek Ryszard
  12. Kudła Stefan
  13. Łężna Alicja
  14. Ochal Stanisława
  15. Płauszewski Andrzej
  16. Rosołowski Robert
  17. Sadowski Bernard
  18. Sasiak Alina
  19. Szyndlarewicz Jolanta
  20. Szyndlarewicz Krzysztof
  21. Wojciechowska Halina
  22. Wojciechowski Henryk
  23. Wójcik Krystyna
  24. Zeplin Alfred
  25. Zeplin Lidia

1975/1976  wychowawca: Wiesława Morawiak

  1. Dąbkowski Stanisław
  2. Huber Wioletta
  3. Jasiński Tadeusz
  4. Kaczmarek Aleksandra
  5. Konrad Wiktor
  6. Kruczek Kazimiera
  7. Kurman Andrzej
  8. Lisowski Andrzej
  9. Łapczuk Mirosław
  10. Łężna Irena
  11. Łężny Jan
  12. Nawrocki Wiesław
  13. Piwowarczyk Zdzisław
  14. Płauszewski Henryk
  15. Sasiak Stanisław
  16. Sukniewicz Maria
  17. Sukniewicz Mirosław
  18. Szymaniak Henryk
  19. Terlecka Adela

1976/1977  wychowawca: Wiesława Morawiak

  1. Chmara Stanisław
  2. Dąbkowska Elżbieta
  3. Dąbkowski Mirosław
  4. Donarska Janina
  5. Gruszczyńska Dorota
  6. Jurkiewicz Ryszard
  7. Kruczek Jakub
  8. Kruczek Krzysztof
  9. Niedźwiedzki Janusz
  10. Piotrowski Roman
  11. Sadowska Bożena
  12. Suchta Andrzej
  13. Wołczyk Janina

1977/1978  wychowawca: Romualda Szulczewska

  1. Cały Ryszard
  2. Cegielski Tadeusz
  3. Cencyk Andrzej
  4. Cencyk Janina
  5. Fierkowicz Irena
  6. Grabowicz Edward
  7. Kaczmarek Danuta
  8. Kozdra Joanna
  9. Kozdra Krzysztof
  10. Kruczek Marzena
  11. Maciąg Rajmund
  12. Płauszewski Adam
  13. Rygielska Elżbieta
  14. Sasiak Marek
  15. Suchta Elżbieta
  16. Szamszur Antoni
  17. Szyndlarewicz Małgorzata
  18. Wiernikowska Elżbieta
  19. Wołczyk Wanda
  20. Zientara Teresa

1978/1979  wychowawca: Krystyna Owczarek

  1. Antol Ewa
  2. Chmara Elżbieta
  3. Chmara Kazimierz
  4. Fierkowicz Krzysztof
  5. Lisowska Ewa
  6. Lisowski Józef
  7. Owczarek Małgorzata
  8. Szyndlarewicz Jan
  9. Szczepaniak Mirosław
  10. Terlecki Jan
  11. Więckowska Czesława
  12. Więckowska Ewa
  13. Więckowska Zofia
  14. Wojtkiewicz Józef
  15. Wołczyk Dorota
  16. Wójcik Maria

1979/1980

  1. Bugaj Grzegorz
  2. Chmara Mirosław
  3. Ćwik Krzysztof
  4. Jurkiewicz Stanisław
  5. Konieczny Wiesław
  6. Korsak Elżbieta
  7. Lewandowska Marzena
  8. Lisowska Agnieszka
  9. Owczarek Krzysztof
  10. Owczarek Janusz
  11. Rokicki Dariusz
  12. Syguła Bożydar
  13. Sznycer Iwona
  14. Tecław Małgorzata
  15. Więckowska Krystyna
  16. Wołczyk Czesław

1980/1981

  1. Berent Bogdan
  2. Cały Marek
  3. Dąbkowska Grażyna
  4. Dąbkowski Dariusz
  5. Jaskólski Roman
  6. Lis Anna
  7. Łapczuk Anna
  8. Malarczyk Ryszard
  9. Michalski Grzegorz
  10. Szczepaniak Czesława
  11. Sznycer Zbigniew
  12. Wiernikowski Tomasz
  13. Więckowski Leszek
  14. Wojciechowski Władysław
  15. Wołczyk Jolanta

1981/1982

  1. Banaszak Małgorzata
  2. Hylak Renata
  3. Jankowski Ireneusz
  4. Konieczny Dariusz
  5. Kurman Danuta
  6. Michalska Joanna
  7. Piotrowski Dariusz
  8. Piwowarczyk Urszula
  9. Synówka Jacek
  10. Więckowska Dorota

1982/1983  wychowawca: Władysław Urbanowicz

  1. Cała Elżbieta
  2. Cegielski Roman
  3. Kempa Józef
  4. Konior Marzena
  5. Łężny Jacek
  6. Michalska Brygida
  7. Niepolska Jolanta
  8. Nowak Joanna
  9. Nowotczyński Robert
  10. Piertuszka Janusz
  11. Rokicki Artur
  12. Sokołowska Jadwiga
  13. Sznycer Beata
  14. Sznycer Dorota
  15. Wróblewski Krzysztof
  16. Wójcikiewicz Brygida

1983/1984  wychowawca: Krystyna Owczarek

  1. Cieślewicz Jolanta
  2. Kurman Adam
  3. Kurman Elżbieta
  4. Kruczek Dorota
  5. Malarczyk Dorota
  6. Sadowski Robert
  7. Suchta Artur
  8. Szydełko Bogdan
  9. Szyndlarewicz Robert
  10. Wołczyk Bogusława

1984/1985  wychowawca: Józefa Szwecka

  1. Banaszak Krystyna
  2. Cencyk Tadeusz
  3. Kruczek Barbara
  4. Piątkowski Robert
  5. Pierzyńska Wioletta
  6. Suchta Sabina
  7. Szyndlarewicz Adam
  8. Szyndlarewicz Anita
  9. Wojciukiewicz Roman
  10.  Woś Urszula

1985/1986  wychowawca: Paweł Bartnik

  1. Cieślewicz Krzysztof
  2. Kruczek Robert
  3. Piątkowska Barbara
  4. Pszczółkowska Anna
  5. Romanowska Marzena
  6. Stasiak Robert
  7. Strama Dariusz
  8. Synówka Agnieszka
  9. Synówka Wioletta
  10. Synówka Wojciech
  11. Szulc Robert
  12. Wojciukiewicz Zenon
  13. Wołczyk Jarosław
  14. Woś Anna

1986/1987  wychowawca: Lilianna Dudek

  1. Huber Joanna
  2. Koch Monika
  3. Lisowska Wanda
  4. Paczwa Renata
  5. Podgórska Anna
  6. Szulc Iwona
  7. Sznycer Marek
  8. Sznycer Marzena
  9. Więckowska Lucyna

1987/1988  wychowawca: Elżbieta Janiszewska

  1. Jędruchniewicz Monika
  2. Kimon Robert
  3. Kotrych Joanna
  4. Malarczyk Barbara
  5. Pietruszka Paweł
  6. Pszczółkowski Aleksander
  7. Strama Jolanta
  8. Tulew Aneta
  9. Więckowska Jolanta

1988/1989  wychowawca: Marzanna Flegel

  1. Banaszak Wioletta
  2. Bezeg Daniel
  3. Cieplucha Kinga
  4. Idziaszek Zbigniew
  5. Kozdra Wojciech
  6. Lisowski Grzegorz
  7. Łukasiewicz Artur
  8. Macha Magdalena
  9. Romanowska Mariola
  10. Stasiak Marek
  11. Tulew Mirosław
  12. Wojciukiewicz Adam
  13. Wróbel Paweł
  14. Jankowski Jarosław

1989/1990  wychowawca: Helena Religa

  1. Berent Jacek
  2. Ciwiński Piotr
  3. Gryziecki Robert
  4. Idziaszek Alicja
  5. Kołdun Agnieszka
  6. Kozłowski Jacek
  7. Kruczek Anna
  8. Kruczek Tomasz
  9. Nowotczyńska Monika
  10. Skibiński Sylwester
  11. Sokalski Tomasz
  12. Stateczny Rafał
  13. Stateczny Sebastian
  14. Tecław Elżbieta
  15. Wróbel Jowita
  16. Zawieracz  Piotr

1990/1991  wychowawca: Maria Szyndlarewicz

  1. Biernacik Jacek
  2. Brożyna Agnieszka
  3. Cęncyk Wojciech
  4. Cieplucha Rafał
  5. Kościelecki Krzysztof
  6. Łubowska Lidia
  7. Mikuła Jacek
  8. Naleźniak Alicja
  9. Pierzyńska Gizela
  10. Płauszewski Piotr
  11. Stasiak Agnieszka
  12. Strama Artur
  13. Sznycer Monika
  14. Tkaczyk Izabela
  15. Więckowski Sławomir

1991/1992  wychowawca: Józefa Szwecka

  1. Berent Agata
  2. Bezeg Arkadiusz
  3. Grodzka Żaneta
  4. Kimon Anna
  5. Kościelecki Marek
  6. Kozłowska Agnieszka
  7. Kruczek Paweł
  8. Lewandowski Marcin
  9. Łaszczewski Krzysztof
  10. Matyga Honorata
  11. Mikuła Piotr
  12. Paczwa Monika
  13. Pilch Zuzanna
  14. Synówka Magdalena
  15. Szubielski Krzysztof
  16. Weideman Maksymilian
  17. Woźniak Tomasz

1992/1993  wychowawca: Lilianna Janeczek

  1. Biernacik Maria
  2. Brożyna Wioletta
  3. Czyżowicz Andrzej
  4. Dołęga Michał
  5. Krężel Artur
  6. Książek Agnieszka
  7. Macha Agnieszka
  8. Sibilski Dominik
  9. Skolimowski Krzysztof
  10. Sznycer Andrzej
  11. Więckowska Danuta
  12. Więckowski Roman
  13. Wojciukiewicz Joanna
  14. Zielińska Agnieszka

1993/1994  wychowawca: Marzanna Flegel

  1. Dąbkowski Dariusz
  2. Kochelak Marcin
  3. Kotula Piotr
  4. Kowalski Piotr
  5. Kozdra Agnieszka
  6. Lewandowska Karolina
  7. Matlak Katarzyna
  8. Matyga Dorota
  9. Pierzchanowska Domicela
  10. Siedlecki Krzysztof
  11. Woźniak Agnieszka
  12. Zamołojko Przemysław

1994/1995  wychowawca: Lilianna Janeczek

  1. Cieślewicz Beata
  2. Jarosławska Anna
  3. Kimon Przemysław
  4. Malarczyk Marzena
  5. Nawrocki Radosław
  6. Siedlecki Marcin
  7. Skibiński Krystian
  8. Skowrońska Dorota
  9. Stachula Wojciech
  10. Synówka Tomasz
  11. Śliwka Krzysztof
  12. Tarnawska Agata
  13. Więckowska Monika
  14. Więckowski Arkadiusz
  15. Wlazło Ewa
  16. Wróblewska Milena

1995/1996  wychowawca: Maria Szyndlarewicz

  1. Czyżowicz Anna
  2. Dąbkowska Anna
  3. Drobny Arkadiusz
  4. Kołodziej Grzegorz
  5. Kryszkiewicz Paweł
  6. Lewandowska Justyna
  7. Lewandowski Adam
  8. Łaszczewski Łukasz
  9. Malarczyk Irena
  10. Mikuła Grzegorz
  11. Sąsara Maciej
  12. Sosnowska Agnieszka
  13. Stasiak Tomasz
  14. Syguła Rafał
  15. Tarnawski Przemysław
  16. Więckowska Agnieszka
  17. Więckowska Joanna
  18. Zamołojko Małgorzata
  19. Zawieracz Jacek

1996/1997  wychowawca: Piotr Barełkowski

  1. Barełkowska Anna
  2. Berent Tomasz
  3. Drobny Urszula
  4. Kiernicka Patrycja
  5. Kruczek Emilia
  6. Kruczek Maciej
  7. Łaszkiewicz Sebastian
  8. Zeplin Barbara Kamila

1997/1998  wychowawca: Józefa Szwecka

  1. Jarosławska Katarzyna
  2. Kołodziej Paweł
  3. Kryszkiewicz Sylwester
  4. Lewandowska Ewelina
  5. Łaska Anna
  6. Maciąg Dawid
  7. Młynarczyk Łukasz
  8. Nawrocki Krystian
  9. Skowrońska Katarzyna
  10. Słodyczak Sylwester
  11. Syguła Bartłomiej
  12. Synówka Piotr
  13. Weideman Przemysław
  14. Wojciechowski Robert

1998/1999  wychowawca: Marzanna Flegel

  1. Berent Ewelina
  2. Biernacik Marek
  3. Dąbkowski Piotr
  4. Drohomirecki Paweł
  5. Gałęziowska Iga
  6. Kościelecka Marta
  7. Kustra Piotr
  8. Nawrocka Karina
  9. Nawrocki Paweł
  10. Pietruszka Artur
  11. Pospychała Emilia
  12. Semczak Anna
  13. Stasiak Łukasz
  14. Strama Mirosław
  15. Sukniewicz Łukasz
  16. Szamszur Maria
  17. Wójcik Łukasz
  18. Łaszkiewicz Jarosław

1999/2000  wychowawca: Maria Szyndlarewicz

  1. Berent Łukasz
  2. Borowicz Marlena
  3. Kudła Julian
  4. Kurman Klaudia
  5. Łada Joanna
  6. Łaszkiewicz Marta
  7. Marek Joanna
  8. Marek Krzysztof
  9. Olech Jacek
  10. Piotrowski Paweł
  11. Płauszewska Małgorzata
  12. Popławska Malwina
  13. Sasiak Bożena
  14. Weideman Anna
  15. Wojciechowska Kamila
  16. Wojciechowska Małgorzata
  17. Zeplin Anita

 


25 września 2016r. 25 września 2016r. 32 762 Drukuj

Bądź na bieżąco

Telefon:

  • tel. / fax (91) 561 - 09 - 12

Adres:

Szkoła Podstawowa w Reptowie
Reptowo 96 A
73 - 108 Kobylanka
w. zachodniopomorskie

2015 - 2017 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne

do góry