loading...

    

Opiekun: mgr Aldona Wrońska - Wołczyk

 

 

29 września obchodzony  jest „Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania” w naszej szkole zorganizowany pod hasłem „Starsi koledzy czytają nam bajki – czytanie mitów dla dzieci”. Uczniowie klas gimnazjalnych : Marta Jarzębska kl. I A, Jessica Klotz kl. I A, Michał Andrzejewski kl. II A, Oliwia Młodziejowska kl. III A czytali bajki kolegom i koleżankom z kl. 0 – III szkoły podstawowej.

Dzieci z zapartym tchem słuchały mitów i czytanych bajek i były bardzo przejęte wizytą starszych koleżanek i kolegów.  Czytanie dzieciom od najmłodszych lat stymuluje ich rozwój, wzbogaca słownictwo, rozwija zdolność koncentracji, zainteresowania i chęć poznawania świata oraz sprawia, ze dziecko uczy się słuchać. Dlatego Drodzy Rodzice sprawcie, aby „Dzień Głośnego Czytania” był jak najczęściej w Waszych domach.

Akcja została zorganizowana przez p. Katarzynę Lewandowską wychowawczynię klasy III SP oraz p. Aldonę Wrońską-Wołczyk nauczyciela biblioteki szkolnej.


Podobny obraz

Wyniki Konkursu czytelniczego

KWIECIEŃ  2017 r.

 

Szkoła Podstawowa : I miejsce klasa I SP

Gimnazjum : I miejsce kl. II A

 

 

Najlepsi czytelnicy :

Hanna Cęncyk z  klasy I

 


W październiku na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. W tym roku obchodzony jest pod hasłem: „Książka to dopiero początek…” Uczniowie naszej szkoły chętnie sięgają po książki i na czytanie wykorzystują często każdą wolną chwilę. Rozpoczynamy akcję „przyłapanych” na czytaniu „Pozytywnie zaczytani”  J. Drogi czytelniku daj się „przyłapać” i Ty. Nasza galeria „Pozytywnie zaczytanych”


 • Pierwszaki czytelnikami

  11 kwietnia w bibliotece szkolnej uczniowie klasy I zostali przyjęci w poczet czytelników. Hania, Dagmara, Patrycja, Bartosz, Jakub,  Łukasze dwaj i dwóch Michałów - witamy w braci czytelniczej :)

  22 kwietnia 184 2
 • Kolejne uznania dla szkoły wyrażone certyfikatami

  Od września 2015 roku Biblioteka i Świetlica z naszej szkoły brała udział w ogólnopolskim konkursie na miejsce przyjazne uczniowi. W marcu przyszedł czas na ocenę i zasłużoną nagrodę.

  11 kwietnia 382
 • Spotkanie z pisarką

  29 stycznia 432 45
 • Rodzice czytają - słuchają dzieci.

  05 lutego 232 6
 • Ciekawie na zajęciach bibliotecznych.

  05 lutego 230
 • Czytanie łączy pokolenia

  06 stycznia 361 2
 • 16 grudnia 2015r. 04 maja 1 1229 Drukuj

  Bądź na bieżąco

  Telefon:

  • tel. / fax (91) 561 - 09 - 12

  Adres:

  Szkoła Podstawowa w Reptowie
  Reptowo 96 A
  73 - 108 Kobylanka
  w. zachodniopomorskie

  2015 - 2017 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

  projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne

  do góry