loading...

Absolwenci sześcioletniej Szkoły Podstawowej w  Reptowie

 

2000/2001  wychowawca: Aldona Wrońska-Wołczyk

  1. Chmara Damian
  2. Ciwińska Katarzyna
  3. Czerniawski Marcin
  4. Gębka Kamila
  5. Gębka Marta
  6. Giecewicz Kacper
  7. Grabowicz Grzegorz
  8. Jarmakowska Marzena
  9. Jędruchniewicz Piotr
  10. Juszczyński Marcin
  11. Kozioł Marta
  12. Kozłowski Paweł
  13. Kruczek Judyta
  14. Niedzwiecka Roksana
  15. Obrocka Anna
  16. Płauszewski Remigiusz
  17. Płauszewski Robert
  18. Radziszewicz Piotr
  19. Sokołowska Iwona
  20. Szyndlarewicz Agata
  21. Szyndlarewicz Dominik
  22. Świderska Judyta
  23. Wiernikowska Natalia
  24. Więch Krzysztof
  25. Wolska Paulina
  26. Zieliński Arkadiusz
  27. Olech Adam

 

2001/2002  wychowawca: Krystyna Owczarek

  1. Banaszak Błażej
  2. Berent Teresa
  3. Biernacik Łukasz
  4. Cegielska Joanna
  5. Dąbkowska Paulina
  6. Grabowski Rafał
  7. Jastrzębska Agata
  8. Konrad Bartłomiej
  9. Kruczek Emil
  10. Kruczek Jolanta
  11. Książek Mariusz
  12. Lemańska Martyna
  13. Maciąg Judyta
  14. Michalska Patrycja
  15. Pawłowski Kornel
  16. Rutkiewicz Dominik
  17. Szyndlarewicz Joanna
  18. Tomczyk Krzysztof
  19. Więckowski Adrian
  20. Więckowska Iwona
  21. Wojciechowski Kamil
  22. Wojtkiewicz Tomasz

 

2002/2003   wychowawca:  Krystyna Herbko

  1. Brzeziński Michał
  2. Chmara Monika
  3. Gołembowska Anna
  4. Jastrzębska Katarzyna
  5. Kotrych Klaudia
  6. Kozioł Radosław
  7. Maciąg Kamil
  8. Marczewska Marta
  9. Mucha Aleksandra
  10. Niedzwiecki Kamil
  11. Płauszewska Agata
  12. Pogorzelska Agata
  13. Pospychała Natalia
  14. Rusiecki Łukasz
  15. Rutkiewicz Aneta
  16. Syguła Patrycja
  17. Świderska Roksana
  18. Świeczak Paula
  19. Wlazło Wojciech
  20. Wojtkiewicz Piotr
  21. Więch Artur

 

2003/2004  wychowawca: Anna Parzybut

  1. Bułacińska Małgorzata
  2. Cegielska Paulina
  3. Cencyk Kamila
  4. Chmara Patryk
  5. Grzywacz Anna
  6. Grzywacz Mateusz
  7. Jasińska Grażyna
  8. Jastrzębska Joanna
  9. Konrad Adam
  10. Kudła Adam
  11. Malarczyk Tomasz
  12. Płauszewski Dawid
  13. Pogorzelski Bartosz
  14. Polasz Magdalena
  15. Skoczylas Dominika
  16. Suchta Mateusz
  17. Tecław Arkadiusz
  18. Konopka Natalia

 

2004/2005  wychowawca: Marzanna Flegel

  1. Bieńko Agnieszka
  2. Cieniawski Szymon
  3. Dziduch Mateusz
  4. Dzikowski Michał
  5. Gębka Agata
  6. Herbko Michał
  7. Juskowiak Hanna
  8. Kaszubski Mateusz
  9. Konopka Katarzyna
  10. Kotrych Paulina
  11. Kozioł Beata
  12. Kozłowski Maciej
  13. Kruczek Marta
  14. Kruczek Tomasz
  15. Michalska Daria
  16. Nowotczyński Radosław
  17. Okowity Alan
  18. Pieniążek Katarzyna
  19. Pogorzelski Sławomir
  20. Siwy Elżbieta
  21. Stateczna Monika
  22. Stateczna Patrycja
  23. Stateczny Konrad
  24. Suchta Damian
  25. Suchta Łukasz
  26. Szyndlarewicz Łukasz
  27. Tomczyk Arkadiusz
  28. Więckowska Katarzyna

 

2005/2006  wychowawca: Jolanta Marciniak

  1. Antol Magdalena
  2. Więckowska Patrycja
  3. Barełkowski Jakub
  4. Batkiewicz Anna
  5. Bieńko Natalia
  6. Brzezińska Justyna
  7. Cieniawska Dorota
  8. Chrzanowski Bartosz
  9. Głodała Emilia
  10. Grabowicz Marzena
  11. Grembowska Karolina
  12. Ilnicka Anna Rafał
  13. Jasiński Rafał
  14. Kempa Paula
  15. Konieczny Kamil
  16. Kosianowicz Tomasz
  17. Kryszkiewicz Katarzyna
  18. Kuriata Helena
  19. Kustra Aleksandra
  20. Lemańska Sara
  21. Łaszczewska  Beata
  22. Malarczyk Rafał
  23. Pogorzelski Michał
  24. Szajnowski Damian
  25. Wiernikowska Paula
  26. Wlazło Michał
  27. Zajfert Mateusz
  28. Zioło Maria

 

2006/2007  wychowawca: Magdalena Jońca

  1. Chmara Natalia
  2. Dowgiel Rafał
  3. Dziduch Anna
  4. Gomuła Piotr
  5. Grembowski Jakub
  6. Kołakowska Agata
  7. Kubiak Karolina
  8. Kudła Karolina
  9. Kustra Monika
  10. Lisowska Małgorzata
  11. Małecka Katarzyna
  12. Nowak Noemi
  13. Popławski Grzegorz
  14. Pospychała Katarzyna
  15. Sasiak Ewelina
  16. Stateczna Katarzyna
  17. Wolska Aleksandra

 

2007/2008   wychowawca: Anna Parzybut

  1. Banaszak Mateusz
  2. Batkiewicz Ewelina
  3. Cegielska Ewa
  4. Cieniawska Katarzyna
  5. Dowgiel Krystian
  6. Dzierżak Adrianna
  7. Guss Daniel
  8. Herbko Emilia
  9. Kalisty Dorian
  10. Kempa Karolina
  11. Kołodziejczyk Klaudia
  12. Kosianowicz Katarzyna
  13. Kotrych Patrycja
  14. Kowalczyk Magdalena
  15. Kowalińska Małgorzata
  16. Skrobek Krystian
  17. Szamszur Kinga
  18. Szamszur Piotr
  19. Świeczak Dominika
  20. Tecław Paulina
  21. Tomaszewicz Ilona
  22. Więckowska Aleksandra
  23. Wiśniewska Karolina
  24. Wojnarowski Damian
  25. Wołczyk Dominika
  26. Wróbel Greta
  27. Zeplin Paweł

 

2008/2009   wychowawca: Dorota Śledziowska

  1. Banaszak Dominik
  2. Chmara Kamil
  3. Dzierżak Dominika
  4. Konrad Krystian
  5. Lewandowska Michalina
  6. Marczewska Bogusława
  7. Semczak Laura
  8. Stasiak Emilia
  9. Ślusarczyk Denis
  10. Tecław Anna
  11. Wojcieszonek Adam
  12. Wojciukiewicz Natalia
  13. Wojciukiewicz Piotr
  14. Zeplin Monika

 

2009/2010  wychowawca:  Eliza Skrzypiec

  1. Banaszak Patryk
  2. Cęncyk Sandra
  3. Chajowski Patryk
  4. Choma Joanna
  5. Ciwińska Weronika
  6. Kałwa Agnieszka
  7. Konior Ewelina
  8. Kościów Dawid
  9. Lewandowska Magdalena Paulina
  10. Łaszczewski Sławomir
  11. Młodziejewska Adriana
  12. Popławska Andżelika
  13. Rostkowska Nikola
  14. Sikora Arkadiusz
  15. Siwiec Paula
  16. Skibiński Dawid
  17. Szubielska Nikoletta
  18. Terebecki Wojciech
  19. Tur Patryk
  20. Więckowska Agata
  21. Więckowski Filip
  22. Wojcieszonek Damian

 

2010/2011   wychowawca: Marzanna Flegel

  1. Bezeg Sara
  2. Bieńko Damian
  3. Borkowski Maciej
  4. Cioch Katarzyna
  5. Grabowski Damian
  6. Jankowski Tomasz
  7. Kic Kamil
  8. Kobuszewska Aleksandra
  9. Kowalczyk Łukasz
  10. Nowotczyński Maciej
  11. Olech Jakub
  12. Pilch Ludwika
  13. Sajniak Krzysztof
  14. Skrobek Klaudia
  15. Sokołowska Martyna
  16. Stasiak Kamila
  17. Stasiak Tomasz
  18. Stateczny Radosław
  19. Szamszur Kamil
  20. Szeląg Paweł
  21. Weideman Hubert
  22. Szyndlarewicz Agnieszka
  23. Wiernikowski Sebastian
  24. Więckowski Ignacy
  25. Woźniak Natalia

 

2011/2012  wychowawca: Magdalena Jońca

  1. Dąbkowski Jan
  2. Kołakowska Dominika
  3. Kołakowska Weronika
  4. Konior Krzysztof
  5. Łaszczewski Arkadiusz
  6. Łaszkiewicz Dawid
  7. Moroz Aleksandra
  8. Ryzińska Weronika
  9. Skrobek Dawid
  10. Szulist Nikola
  11. Walendziak Zuzanna
  12. Węgorowski Maciej
  13. Więckowska Honorata
  14. Wojnarowski Jakub
  15. Zioło Aleksander

 

2012/2013  wychowawca: Eliza Skrzypiec

  1. Chmara Dominika
  2. Huber Weronika
  3. Jarząbkowski Michał
  4. Jazdowski Szymon
  5. Kamisińska Sara
  6. Kiełbania Daniel
  7. Kimon Dawid
  8. Łaszkiewicz Norbert
  9. Sajniak Jakub
  10. Stańczyk Anastazja
  11. Sznycer Kamil
  12. Weideman Agata
  13. Wiśniewski Szymon
  14. Wróbel Kacper

 

2013/2014  wychowawca: Marzanna Flegel

  1. Borkowska Ilona
  2. Drula Karolina
  3. Flegel Kaja
  4. Król Jakub
  5. Łaszczewska Joanna
  6. Łaszkiewicz Wioletta
  7. Młodziejewska Oliwia
  8. Piątkowski Michał
  9. Ryziński Bartosz
  10. Synówka Dominik
  11. Tulew Weronika
  12. Wojciukiewicz Mateusz
  13. Woźniak Maja
  14. Wójcik Paulina
  15. Zawieracz Aleksandra

 

2014/2015  wychowawca: Izabela Olkiewicz

  1. Cęncyk Julia
  2. Erlich Hubert
  3. Jońca Michał
  4. Ostojak Hubert
  5. Strama Kamil
  6. Suchta Paweł
  7. Szubert Jakub
  8. Tecław Kinga
  9. Więckowska Gabriela
  10. Wojciukiewicz Karol

2015/2016  wychowawca: Aldona Wrońska-Wołczyk

  1. Drula Tomasz
  2. Gębka Jakub
  3. Gizuń Przemysław
  4. Górka Wiktoria
  5. Jarzębska Marta
  6. Jazdowska Danuta
  7. Kondracka Aleksandra
  8. Kosianowicz Jarosław
  9. Łobodziński Radosław
  10. Maciąg Jakub
  11. Parada Szymon
  12. Stańczyk Tymoteusz
  13. Stateczny Justyna
  14. Strzelecka Amelia
  15. Szubert Kacper
  16. Szymełyniec Małgorzata
  17. Terebecka Julia
  18. Urbankowska Agnieszka
  19. Więckowska Augustyna
  20. Wilk Cezary
  21. Wojciechowska Tamara
  22. Woźniak Patryk
  23. Wróblewski Patryk

Absolwenci Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Reptowie :

 

2001/2002

Klasa III a 
wychowawca: Anna Arendt

  1. Bobak Robert
  2. Chmara Ewelina
  3. Chmara Tomasz
  4. Ciwiński Tomasz
  5. Dąbkowski Michał
  6. Gargol Monika
  7. Gębka Justyna
  8. Giecewicz Zuzanna
  9. Grabowski Marcin
  10. Jaskólski Krystian
  11. Juszczyńska Aneta
  12. Juszczyńska Agnieszka
  13. Kaszubska Marta
  14. Kruczek Izabela
  15. Kudła Robert
  16. Nawrocki Sławomir
  17. Osiecka Monika
  18. Pajewski Kamil
  19. Piecyk Karolina
  20. Pietruszka Małgorzata
  21. Podgórska Ilona
  22. Pospychała Anna
  23. Radziszewicz Sylwia
  24. Sąsara Weronika
  25. Suchta Emilia
  26. Szufliński Tomasz
  27. Wlazło Wioletta
  28. Porazińska Agnieszka

 

Klasa III b 
wychowawca: Marzanna Flegel

  1. Bieńko Marcin
  2. Budzyński Maciej
  3. Czajewski Maciej
  4. Dziadzin Łukasz
  5. Grembowska Natalia
  6. Góralski Zbigniew
  7. Gwardiak Aldona
  8. Ilnicka Marta
  9. Jakubiak Magdalena
  10. Jarmakowska Katarzyna
  11. Kałwa Karolina
  12. Kołtuńska Mariola
  13. Kruczek Piotr
  14. Kubicka Agnieszka
  15. Maślanka Marta
  16. Milewski Andrzej
  17. Obrocki Rafał
  18. Oleksy Małgorzata
  19. Rek Seweryn
  20. Sawka Michał
  21. Siwiec Aleksandra
  22. Skorża Katarzyna
  23. Szefler Ewa
  24. Więckowska Joanna
  25. Więckowski Paweł
  26. Wilkoński Paweł
  27. Wrześniak Paulina

 

2002/2003
Klasa III a 
wychowawca: Maria Szyndlarewicz

  1. Derewjanyk Krzysztof
  2. Dobruchowski Przemysław
  3. Drohomirecki Paweł
  4. Glińska-Frąckiewicz Martyna
  5. Gajzler Stefania
  6. Gładysz Jarosław
  7. Juszczyński Arkadiusz
  8. Kaczmarek Adam
  9. Kaczmarska Natalia
  10. Karpińska Krzysztofa
  11. Knihinicka Katarzyna
  12. Kleban Łukasz
  13. Kliński Paweł
  14. Kowalska Magdalena
  15. Kryszkiewicz Maciej
  16. Młynarczyk Marcin
  17. Podkowska Weronika
  18. Rek Monika
  19. Sawka Magdalena
  20. Skorża Hanna
  21. Szymaniak Beata
  22. Wąsik Łukasz
  23. Wojciechowski Mateusz
  24. Zygmuntowicz Piotr
  25. Mucha Rafał

 

Klasa III b 
wychowawca: Piotr Barełkowski

  1. Boguszyński Mariusz
  2. Czechowski Paweł
  3. Fierkowicz Rafał
  4. Gawlik Grzegorz
  5. Gunia Łukasz
  6. Jakuszewska Agnieszka
  7. Jaskólski Dawid
  8. Jurczyszyn Jolanta
  9. Kołdun Paweł
  10. Kołodziej Barbara
  11. Kustra Karol
  12. Malinowski Piotr
  13. Michalska Elwira
  14. Nowotczyński Jaromir
  15. Sasiak Marcin
  16. Semczak Przemysław
  17. Tecław Renata
  18. Wrzeszcz Alicja 
  19. Zięba Monik

 

2003/2004

Klasa III a
 wychowawca: Maria Pąk

  1. Adamczyk Marek
  2. Błaszczeć Bartosz
  3. Borkowska Agata
  4. Butkiewicz Kamil
  5. Drabot Paweł
  6. Gwardiak Bartosz
  7. Jarosz Anna
  8. Jasińska Angelika
  9. Jaskólska Żaneta
  10. Jurczyszyn Tomasz
  11. Kamiński Paweł
  12. Kowalik Łukasz
  13. Kwiek Iwona
  14. Matysiak Dominika
  15. Olesińska Katarzyna
  16. Parada Marcin
  17. Rychlewska Anna
  18. Słoniowska Małgorzata
  19. Szutkowski Marcin
  20. Szymańska Anna
  21. Urbańska Agnieszka
  22. Wąsik Kamil
  23. Wrzeszcz Ilona

Klasa III b
wychowawca: Aldona Wrońska-Wołczyk

  1. Chmara Damian
  2. Ciwińska Katarzyna
  3. Czerniawski Marcin
  4. Gębka Kamila
  5. Gębka Marta
  6. Giecewicz Kacper
  7. Grabowicz Grzegorz
  8. Jędruchniewicz Piotr
  9. Juszczyński Marcin
  10. Kałwa Piotr
  11. Kozioł Marta
  12. Kozłowski Paweł
  13. Kruczek Judyta
  14. Niedzwiecka Roksana
  15. Obrocka Anna
  16. Płauszewski Remigiusz
  17. Płauszewski Robert
  18. Sokołowska Iwona
  19. Szyndlarewicz Agata
  20. Szyndlarewicz Dominik
  21. Świderska Judyta
  22. Wiernikowska Natalia
  23. Więch Krzysztof
  24. Wlazło Robert
  25. Wolska Paulina
  26. Zieliński Arkadiusz

2004/2005

Klasa III a
wychowawca: Anna Arendt

  1. Bieńko Sandra
  2. Czechowski Piotr
  3. Gomuła Ewelina
  4. Górka Ewelina
  5. Gruberski Piotr
  6. Kołdun Katarzyna
  7. Kosiacka Natalia
  8. Kotuliński Witold
  9. Kowalczyk Daniel
  10. Kozber Anna
  11. Koziarski Krzysztof
  12. Masojć Ewelina
  13. Młodziejewski Maciej
  14. Oziembło Maciej
  15. Pawłowska Natalia
  16. Poręba Agata
  17. Siniarska Magdalena
  18. Siwiec Cezary
  19. Siwiec Łukasz
  20. Spandlik Marcin
  21. Szczepaniak Jacek
  22. Urbańska Joanna
  23. Walędziak Paweł
  24. Wierzbicki Michał
  25. Wolna Katarzyna

Klasa III b
wychowawca: Krystyna Owczarek

  1. Banaszak Błażej
  2. Berent Teresa
  3. Biernacik Łukasz
  4. Cegielska Joanna
  5. Dąbkowska Paulina
  6. Downar Kamila
  7. Grabowski Rafał
  8. Jankowska Aleksandra
  9. Jastrzębska Agata
  10. Katanowski Tomasz
  11. Książek Mariusz
  12. Kruczek Emil
  13. Kruczek Jakub
  14. Kruczek Jolanta
  15. Konrad Bartłomiej
  16. Lemańska Martyna
  17. Maciąg Judyta
  18. Michalska Patrycja
  19. Pawłowski Kornel
  20. Rutkiewicz Dominik
  21. Sałata Kamil
  22. Szyndlarewicz Joanna
  23. Tomczyk Krzysztof
  24. Więckowski Adrian
  25. Więckowska Iwona
  26. Wojciechowski Kamil
  27. Wojtkiewicz Tomasz

 

2005/2006

Klasa III a
wychowawca: Maria Szyndlarewicz

  1. Barański Arkadiusz
  2. Brzeziński Michał
  3. Butkiewicz Natalia
  4. Chmara Monika
  5. Herbot Beata
  6. Jankowska Honorata
  7. Kaczmarski Jacek
  8. Kołodziejski Marcin
  9. Kotrych Klaudia
  10. Kozber Marcin
  11. Ludwińska Magdalena
  12. Maciąg Kamil
  13. Ogłoza Adrian
  14. Paszowska Alicja
  15. Peas Łukasz
  16. Rusiecki Łukasz
  17. Rychlewska Maria
  18. Słodyczak Karolina
  19. Szczepaniak Wojciech
  20. Szefler Magdalena
  21. Szymaniak Dorota
  22. Świderska Roksana
  23. Witaszek Edwin
  24. Wojtkiewicz Piotr

Klasa III b
wychowawca: Krystyna Herbko

  1. Andrzejczak Damian
  2. Fierdonek Jakub
  3. Gołębowska Anna
  4. Gruberska Julita
  5. Hendzel Agata
  6. Jastrzębska Katarzyna
  7. Kołdun Agnieszka
  8. Łuka Damian
  9. Marczewska Marta
  10. Mucha Aleksandra
  11. Płatek Radosław
  12. Płauszewska Agata
  13. Pogorzelska Agata
  14. Pospychała Natalia
  15. Rutkiewicz Aneta
  16. Staniszewski Sebastian
  17. Syguła Patrycja
  18. Świeczak Paula
  19. Wlazło Wojciech
  20. Wróbel Kamil
  21. Zioło Katarzyna
  22. Więch Artur

 

2006/2007

KLASA III a
wychowawca: Agnieszka Cieplucha

  1. Andrzejczak Anna
  2. Bułacińska Małgorzata
  3. Cencyk Kamila
  4. Grzeszczak Karolina
  5. Hendzel Mateusz
  6. Kozioł Radosław
  7. Malarczyk Tomasz
  8. Paszowska Joanna
  9. Rumocki Marcin
  10. Ryciuk Maciej
  11. Sierota Bartosz
  12. Skorża Jolanta
  13. Stawarz Magdalena
  14. Suchta Mateusz
  15. Wacławowicz Aleksandra
  16. Wereszczyński Marcin
  17. Wolna Aleksandra
  18. Wrześniak Wojciech

Klasa III b
wychowawca: Agnieszka Łętowska

  1. Cegielska Paulina
  2. Cegielski Arkadiusz
  3. Drabot Agata
  4. Górka Malwina
  5. Grzywacz Anna
  6. Grzywacz Mateusz
  7. Kołdun Magdalena
  8. Konrad Adam
  9. Kudła Adam
  10. Niedzwiedzki Kamil
  11. Pietruszka Piotr
  12. Płauszewski Dawin
  13. Pogorzelski Bartosz
  14. Siniarski Patryk
  15. Skoczylas Dominika
  16. Spychała Roksana
  17. Boberski Patryk


2007/2008

Klasa III a
wychowawca: Marzanna Flegel

  1. Bieńko Agnieszka
  2. Dziduch Mateusz
  3. Dzikowski Michał
  4. Gębka Agata
  5. Herbko Michał
  6. Juskowiak Hanna
  7. Kotrych Paulina
  8. Kozłowski Maciej
  9. Kruczek Marta
  10. Kruczek Tomasz
  11. Michalska Daria
  12. Nowotczyński Radosław
  13. Okowity Alan
  14. Pieniążek Katarzyna
  15. Pogorzelski Sławomir
  16. Stateczna Monika
  17. Stateczna Patrycja
  18. Suchta Damian
  19. Suchta Łukasz
  20. Szyndlarewicz Łukasz
  21. Tomaszewicz Mateusz
  22. Tomczyk Arkadiusz
  23. Więckowska Katarzyna

Klasa III b
wychowawca: Eliza Skrzypiec

  1. Andrzejczak Dariusz
  2. Anuszkiewicz Katarzyna
  3. Błaszczeć Przemysław
  4. Butkiewicz Mateusz
  5. Cały Błażej
  6. Janicka Paulina
  7. Jaworski Maciej
  8. Kamińska Magdalena
  9. Kosiacki Kajetan
  10. Malinowska Joanna
  11. Oziembło Mateusz
  12. Paszowska Aleksandra
  13. Podkowska Karolina
  14. Siwiec Joanna
  15. Spandlik Kamil
  16. Syrek Przemysław
  17. Chachuła Arkadiusz

 

2008/2009

Klasa III a
wychowawca: Jolanta Marciniak

  1. Anuszkiewicz Wojciech
  2. Barełkowski Jakub
  3. Batkiewicz Anna
  4. Chrzanowski Bartosz
  5. Grabowicz Marzena
  6. Grembowska Karolina
  7. Ilnicka Anna
  8. Kempa Paula
  9. Kosianowicz Tomasz
  10. Kuriata Helena
  11. Kustra Aleksandra
  12. Lemańska Sara
  13. Łaszczewska Beata
  14. Pogorzelski Michał
  15. Słodyczak Robert
  16. Spicker Natalia
  17. Tryc Anna
  18. Wiernikowska Paula
  19. Więckowska Patrycja
  20. Wlazło Michał
  21. Zajfert Mateusz
  22. Zioło Maria

 

Klasa III b
wychowawca: Maria Szyndlarewicz

  1. Bieńko Natalia
  2. Brzezińska Justyna
  3. Brzoza Patrycja
  4. Głodała Emilia
  5. Grot Łukasz
  6. Gruberska Agnieszka
  7. Kołdun Radosław
  8. Kryszkiewicz Katarzyna
  9. Ludwiński Adam
  10. Marzec Kamila
  11. Mitura Justyna
  12. Osenka Dawid
  13. Piechowski Dominik
  14. Ryciuk Michał
  15. Sałapata Przemysław
  16. Sasiak Katarzyna
  17. Siwiec Karolina
  18. Strama Adam
  19. Wiśniewska Sandra
  20. Wojnarowski Adrian
  21. Zając Marcin

 

2009/2010

Klasa III a
wychowawca: Aldona Wrońska-Wołczyk

  1. Bütner Maja
  2. Dowgiel Rafał
  3. Dziduch Anna
  4. Górka Karolina
  5. Greguła Angelika
  6. Jałoszyńska Olga
  7. Karpiński Leszek
  8. Kołakowska Agata
  9. Kotuliński Krystian
  10. Krzysztanowicz Ewa
  11. Kubiak Karolina
  12. Kudła Karolina
  13. Laban Wiktor
  14. Lisowska Małgorzata
  15. Markowski Patryk
  16. Pospychała Katarzyna
  17. Stateczna Katarzyna
  18. Stateczny Adrian
  19. Wacławowicz Grzegorz
  20. Wolska Aleksandra
  21. Wróbel Joanna
  22. Zagrodzki Błażej
  23. Lewandowski Patryk
  24. Ziółkowski Dominik

 

Klasa III b
wychowawca: Ewa Winnicka

  1. Adamczyk Aneta
  2. Butkiewicz Patrycja
  3. Cegielska Karolina
  4. Chmara Natalia
  5. Dąbkowski Krzysztof
  6. Jakubowska Daria
  7. Jakuszewski Tomasz
  8. Kustra Monika
  9. Migała Aleksandra
  10. Mroczyńska Karolina
  11. Ogłoza Patryk
  12. Paszowska Jolanta
  13. Pawłowska Joanna
  14. Popławski Grzegorz
  15. Przepióra Mateusz
  16. Sadowski Jarosław
  17. Sasiak Ewelina
  18. Siwiec Błażej
  19. Wojciechowski Krystian

 

2010/2011

Klasa III a
wychowawca: Anna Sala

  1. Adamczyk Sandra
  2. Banaszak Mateusz
  3. Butkiewicz Ewelina
  4. Dzierżak Adrianna
  5. Jankowski Karol
  6. Karpińska Joanna
  7. Kempa Karolina
  8. Kostecki Krzysztof
  9. Kotrych Patrycja
  10. Kutyło Justyna
  11. Majchrzak Angelika
  12. Oziembło Kacper
  13. Oziembło Klaudia
  14. Skrobek Krystian
  15. Więckowska Aleksandra
  16. Wiśniewska Karolina
  17. Wołczyk Dominika
  18. Wróbel Greta
  19. Zeplin Paweł
  20. Sadowska Anita

 

Klasa III b
wychowawca: Jolanta Marciniak

  1. Bloch Tomasz
  2. Boradyn Zuzanna
  3. Cegielska Ewa
  4. Dowgiel Krystian
  5. Gryboś Sebastian
  6. Guss Daniel
  7. Herbko Emilia
  8. Kalisty Dorian
  9. Kosianowicz Katarzyna
  10. Kowalczyk Magdalena
  11. Ludwiński Piotr
  12. Młodziński Mateusz
  13. Stateczna Magdalena
  14. Szamszur Piotr
  15. Szamszur Kinga
  16. Świeczak Dominika
  17. Tomaszewicz Ilona
  18. Tomoń Aleksandra
  19. Tomoń Justyna
  20. Tomoń Karolina
  21. Wąsik Aleksandra
  22. Wielechowska Małgorzata
  23. Wojnarowski Damian

 

2011/2012

Klasa III a
wychowawca: Dorota Śledziowska

  1. Butkiewicz Klaudia
  2. Chmara Kamil
  3. Dzierżak Dominika
  4. Lewandowska Michalina
  5. Marczewska Bogusława
  6. Opel Krystian
  7. Pasternak Filip
  8. Pietruszka Urszula
  9. Przech Mikołaj
  10. Rumocka Natalia
  11. Sadowski Oskar
  12. Semczak Laura
  13. Sierota Adriana
  14. Tecław Anna
  15. Wiczkowski Adrian
  16. Wojnarowska Aleksandra

Klasa III b
wychowawca: Maria Szyndlarewicz

  1. Banaszak Dominik
  2. Brzoza Natalia
  3. Fierdonek Katarzyna
  4. Karpiński Tomasz
  5. Kowalewska Kinga
  6. Kubicka Karolina
  7. Romciw Łukasz
  8. Rusiecki Kamil
  9. Rutkowska Dagmara
  10. Siwiec Patrycja
  11. Stasiak Emilia
  12. Stateczna Luiza
  13. Storożuk Kamila
  14. Szameta Agata
  15. Wojciukiewicz Natalia
  16. Zeplin Monika
  17. Ziółkowska Martyna

 

2012/2013

Klasa III a
wychowawca: Ewa Winnicka

  1. Banaszak Patryk
  2. Boradyn Ada
  3. Cęncyk Sandra
  4. Ciwińska Weronika
  5. Grabowski Dawid
  6. Kałwa Agnieszka
  7. Kościów Dawid
  8. Leus Joanna
  9. Łubiarz Aleksandra
  10. Łuka Urszula
  11. Młodziejewska Adriana
  12. Rolewicz Kamila
  13. Sikora Arkadiusz
  14. Siwiec Paula
  15. Skibiński Dawid
  16. Słoniowska Klaudia
  17. Syrek Paulina
  18. Szubielska Nikoletta
  19. Więckowska Agata
  20. Wrzeszcz Artur

 

Klasa III b
wychowawca: Jacek Szlijan

  1. Choma Joanna
  2. Dolańska Martyna
  3. Forysiak Cezary
  4. Janicka Katarzyna
  5. Kmieć Arleta
  6. Konior Ewelina
  7. Kubicki Szymon
  8. Łabiak Paulina
  9. Łaszkiewicz Sławomir
  10. Niebora Tomasz
  11. Oziembło Dawid
  12. Ożóg Filip
  13. Sadowski Przemysław
  14. Popławska Andżelika
  15. Proszowski Mateusz
  16. Smolarek Monika
  17. Sokołowska Paulina
  18. Senda Roksana
  19. Synówka Magdalena
  20. Terebecki Wojciech

 

2013/2014

Klasa III a
wychowawca: Jolanta Marciniak

  1. Bezeg Sara
  2. Bieńko Damian
  3. Butkiewicz Karolina
  4. Kamisińska Nikola
  5. Krawczonek Marcin
  6. Nowotczyński Maciej
  7. Olech Jakub
  8. Skrobek Klaudia
  9. Stasiak Kamila
  10. Stasiak Tomasz
  11. Szamszur Kamil
  12. Szeląg Paweł
  13. Tomaszewski Piotr
  14. Więckowski Ignacy
  15. Zagrodzki Michał

 

Klasa III b
wychowawca: Monika Kaniewska

  1. Cioch Katarzyna
  2. Gajewski Mateusz
  3. Grabowski Damian
  4. Jankowski Tomasz
  5. Kic Kamil
  6. Kobuszewska Aleksandra
  7. Kubicki Daniel
  8. Nelke Natalia
  9. Pilch Ludwika
  10. Sadowski Andrzej
  11. Sajniak Krzysztof
  12. Sokołowska Martyna
  13. Stateczny Radosław
  14. Wiernikowski Sebastian
  15. Woźniak Natalia


2014/2015

Klasa III a
wychowawca: Elżbieta Kozak

  1. Borkowski Maciej
  2. Butkiewicz Arkadiusz
  3. Chlebosz Roksana
  4. Dąbkowski Jan
  5. Hendzel Marta
  6. Kołakowska Dominika
  7. Kołakowska Weronika
  8. Łaszczewski Arkadiusz
  9. Marosz Przemysław
  10. Opel Oskar
  11. Słoniowska Aleksandra
  12. Walendziak Zuzanna
  13. Zioło Aleksander

Klasa III b
wychowawca: Maria Szyndlarewicz

  1. Konior Krzysztof
  2. Łaszkiewicz Dawid
  3. Marfionek Adriana
  4. Młodzińska Nikola
  5. Mroczyńska Emilia
  6. Ryzińska Weronika
  7. Skrobek Dawid
  8. Szulist Nikola
  9. Szymaniak Przemysław
  10. Węgorowski Maciej
  11. Wrzeszcz Adrianna

2015/2016

Klasa III
wychowawca: Eliza Skrzypiec

  1. Adamczyk Arkadiusz
  2. Chmara Dominika
  3. Huber Weronika
  4. Jarząbkowski Michał
  5. Jazdowski Szymon
  6. Kimon Dawid
  7. Korzeniewski Mateusz
  8. Łaszkiewicz Norbert
  9. Plesner Wiktoria
  10. Przepióra Marcin
  11. Rusinowska Weronika
  12. Sadowski Paweł
  13. Sajniak Jakub
  14. Stańczyk Anastazja
  15. Sznycer Kamil
  16. Wereszczyński Kacper
  17. Wróbel Kacper

2016/2017

Klasa III
wychowawca: Jolanta Marciniak

  1. Borkowska Ilona
  2. Flegel Kaja
  3. Kędzierska Julia
  4. Król Jakub
  5. Laszkiewicz Mateusz
  6. Łaszczewska Joanna
  7. Łaszkiewicz Wioletta
  8. Majewska Kleopatra
  9. Młodziejewska Oliwia
  10. Piątkowski Michał
  11. Ryziński Bartosz
  12. Synówka Dominik
  13. Tulew Weronika
  14. Woźniak Maja
  15. Zawieracz Aleksandra
  16. Zubek Łukasz

 


25 września 2016r. 01 lipca 32 916 Drukuj

Bądź na bieżąco

Telefon:

  • tel. / fax (91) 561 - 09 - 12

Adres:

Szkoła Podstawowa w Reptowie
Reptowo 96 A
73 - 108 Kobylanka
w. zachodniopomorskie

2015 - 2017 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne

do góry