loading...

1946 - 2016

1946 – 1949   Maria Miłuch

1947 – 1950   Józef Gaweł

1947 – 1988   Stanisław Płauszewski

1951 – 1953   Konrad Gruszczyński

1953 – 1955   Iwona Sarnecka

1955 – 1960   Teresa Buszac

1959 – 1960   Krystyna Bochman

1960 – 1961   Jerzy Dolat

1960 – 1961   Łucja Rakowicz

1960 – 1961   Teresa Dolat

1961 – 1962   Anna Dobroczyńska

1961 – 1965   Teresa Kachel

1961 – 1966   Krystyna Janicka-Kotrych

1962 – 1967   Stanisław Poznaniak

1964 – 1966   Halina Dura

1965 – 1966   Teresa Januszewska

1965 – 1967   Janina Woźniak

1965 – 1980   Wiesława Morawiak

1966 – 1967   Franciszek Misiurka

1966 – 1967   Hanna Wiejak

1967 – 1970   Piotr Jelonek

1967 – 1970   Stanisława Szewczykiewicz

1967 - 1974    Kiszka Maria

1967 – 1974   Maria Staniec

1967 – 1976   Karolina Sajewicz-Gałek

1967 – 1980   Stanisława Sarleja

1967 – 1981   Bożena Nackowicz-Trześniewska

1967 - 2006   Krystyna Owczarek

1968 - 1976   Emilia Czukiewska

1969 - 1976   Staniec Maria

1969 – 1978   Adela Szynal

1971 – 1980   Ludmiła Sibilska

1975 – 1976   Tadeusz Szczygielski

1975 - 1979   Eugeniusz Dychalski

1977 – 1978   Józefa Kochelak

1977 – 1981   Romualda Szulczewska

1978 – 1979   Ireneusz Osiadacz

1978 – 1984   Wiktor Kołbuc

1978 – 1992   Irena Szulczewska

1979 – 1986   Władysław Urbanowicz

1980 – 1982   Elżbieta Dekal

1980 – 1982   Grażyna Jurczyk

1980 – 1982   Krystyna Ciwińska

1980 - 1984   Kołbuc Wiktor

1980 – 1984   Alina Skóra

1981 – 1982   Jan Boryna

1981 – 1982   Małgorzata Czernik

1981 – 1984   Małgorzata Grudzińska

1981 - 1998   Józefa Szwecka

1982 – 1983   Elżbieta Brzozowska

1982 – 1987   Hanna Bartnik

1982 – 1988   Paweł Bartnik

1982 – 1989   Elżbieta Janiszewska

1982 -  2014   Lilianna Dudek-Janeczek

1983 - 1984   Sobczak Beata

1983 – 1984   Krzysztof Bartnicki

1983 – 1984   Mirosława Siwa

1984 – 1985   Beata Widzisz

1984 – 1985   Elżbieta Baran

1984 – 1988   Marek Dorożyński

1984 - 1989    Płauszewska Krystyna

1984 – 1994   Anna Dorożyńska

1985 – 1993   Danuta Hapka-Wróblewska

1985 – 2012   Krystyna Herbko

1987 – 1991   Elżbieta Jarosz

1987 – 1993   Bogusława Półtorak

1988 - 1989   Zygmunt Romanowski

1988 – 1990   Piotr Traczyk

1988 – 1991   Helena Religa

1991 - 1991   Ks. Waldemar  Grzelec SDB

1991 – 1993   Janusz Morawiak

1991 – 1996   Wioletta Misiula

1992 – 1993   Beata Idziaszek

1995 – 1996   Anita Olejarz

1995 – 1996   Jadwiga Hazy

1995 – 1996   Wioletta Jakubowska

1995 – 1996   Agnieszka Cieplucha

1996 - 2006   Anna Arendt

1996 – 2013   Honorata Węgorowska

1997 -           Grażyna Moszumańska

1998 – 1999   Piotr Traczyk

1998 – 2000   Daniel Olczyk

1999 - 2002   ks. Franciszek Warniewski SDB

2000 - 2006   Maria Pąk

2000 - 2009   Mikołaj Kaproń

2001 - 2003   Grażyna Moszumańska

2001 - 2004   Maryla Jasińska

2001 - 2001   Krystyna Ziębińska

2002 - 2004   Piotr Gorszkowski

2002 - 2005   Ks. Jan  Hübner SDB

2002 - 2009   Róża Błaszczeć

2003 - 2006   Bernadetta Kubicka

2004 - 2005   Małgorzata Kamińska

2004 – 2011   Joanna Rybarczyk

2005 - 2007   Honorata Giralczyk

2005 - 2008   Ks. Paweł Stefański SDB

2005 - 2008   Agnieszka Łętowska

2005 - 2008   Małgorzata Maciejewska

2006 - 2009   Ewa Przybylska

2007 - 2008   Edyta Bogdanowicz

2007 - 2008   Anna Tomaszewska

2008 - 2009   Ks. Krzysztof Wójcik SDB

2008 - 2009   Agnieszka Starzyńska

2008 - 2009  Dorota  Wilk

2008 - 2010  Magdalena  Baszczyn

2009 - 2009   Marzena Hendzel

2009 – 2011   Agata Chilmon-Procyk

2009 – 2011   Anna Kłyszejko

2010 – 2011   Teresa Jedynak

2010 – 2011   Ks.Tomasz  Blok SDB

2010 – 2011   Grażyna Siwiec

2010 - 2011   Michał Wnęk

2010 – 2013  Ryszard Skąpski

2010 – 2013   Jacek Szlijan

2010 – 2013   Ewa Winnicka

2010 – 2014   Anna Sala

2011 - 2011   Ks. Andrzej Konopelko SDB

2011 – 2012   Mariusz Dubojski

2011 – 2012   Ks.Jacek  Kosmatka SDB

2011 - 2012   Ks. Władysław Nalepka SDB

2011 – 2012  Sławomir  Kuczyński

2011 – 2013   Alicja Kiper-Szymanowska

2011 – 2015   Agnieszka Sikorska

2012 – 2013   Stanisław Nowak

2012 – 2014   Debora Szkudlarek

2010 – 2015   Marzena Sikorska

2012 – 2016   Katarzyna Kacprzyk

2007 – 2016   Agata Krawczyk-Wilk

2008 – 2016   Eliza Skrzypiec

2010 – 2016   Elżbieta Kozak

2015 – 2016   Iwona Przybylska

2015 – 2016   Anna Sala

2015 – 2016   Robert Szalewicz-Szalegiejew

2016 - 2017   Joanna Cieplucha

2011 - 2017   Monika Kaniewska

2015 - 2017   Judyta Piwko


02 stycznia 2016r. ponad 2 tygodnie temu, 2017-09-03 30 1191 Drukuj

Bądź na bieżąco

Telefon:

  • tel. / fax (91) 561 - 09 - 12

Adres:

Szkoła Podstawowa w Reptowie
Reptowo 96 A
73 - 108 Kobylanka
w. zachodniopomorskie

2015 - 2017 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne

do góry