Prowadząca: Jolanta Marciniak

„Kształcenie się  jest  jak budowanie łodzi,

którą wypłyniemy na oceany dorosłego życia”

• Ideą koła jest rozwijanie zainteresowań i uzdolnień humanistycznych, estetycznych oraz pobudzanie do działania kreatywnego uczniów wykazujących uzdolnienia polonistyczne, a także stwarzanie warunków do publicznych kontaktów poprzez prezentowanie własnych umiejętności w konkursach i turniejach.

• W każdej klasie obok uczniów zdolnych spotykamy takich, którzy nie radzą sobie z wymaganiami programowymi. Aby ograniczyć ilość uczniów niepromowanych do następnej klasy a zarazem, by rozbudzić w młodych ludziach potrzebę poznawania ojczystego języka, mechanizmów nim rządzących, zapraszam na zajęcia pomagające znaleźć sposób na walkę z różnymi problemami natury humanistycznej w formie omawiania zagadnień o różnym stopniu trudności, udzielania wskazówek, sprawdzania poprawności wykonywanych zadań.

• Sukces Huberta

06 marca 2018r. 2273