loading...
Tworzymy

Zajęcia koła plastycznego kierowane są do uczniów wybranych grup wiekowych  i mają na celu rozwijanie umiejętności plastycznych uczniów.

Wtorek  14.55-15.40 dla kl. 4-7

Środa 14.55-15.40 dla uczniów Gimnazjum


„Kluczem jest eksperymentowanie.

Stałymi są powierzchnia i narzędzie,

ale warianty ich wykorzystania

są nieograniczone.”   Julia Dault

 

 

Podczas zajęć :

 

-uczniowie wezmą udział w  ćwiczeniach  rozwijających wyobraźnię,

-przygotują się do  konkursów plastycznych,

-wezmą udział w zajęciach z elementami  arteterapii,

-wykonają  ozdoby (dekoracje) ,

-będą pracowali nad  projektem (gimnazjaliści).

 

Na zajęcia należy posiadać:

 

blok  techniczny i rysunkowy: biały i z kolorowymi kartkami A3 i A4 ,

kredki pastelowe, kredki  Progresso  lub ołówkowe  Big ,

farby plakatowe, 2 pędzle:gruby i cienki

 Dodatkowe materiały będą podawane na bieżąco.

 

Zapraszam

 


Wyniki konkursów plastycznych:

 

Nagrody pocieszenia w konkursie „Bezpiecznie na wsi-niebezpieczne atrakcje w wakacje” otrzymali: Lena Wojciechowska, Krystian Góral, Marianna Stańczyk, Adrian Gocałek, Anna Jońca, Konrad Wilk, Emilia Maciąg. Gratulujemy!

 

Wyniki konkursu „Moja Mleczna Kraina”

Niestety  nasze piękne prace nie zostały docenione w konkursie „Moja Mleczna Kraina”. Dziękuję za udział: Darii Dehmel ,Tymoteuszowi Cieplusze, Krystianowi Kozińskiemu, , Malwinie Szczęsnej , Jakubowi Matusiakowi, Augustynie Więckowskiej. Życzę zapału i powodzenia w kolejnych konkursach.

 

Klasa IV uwiecznia na swoich rysunkach bujną roślinność w ogrodzie szkolnym. - GALERIA WYŻEJ

 



 

         Osiągnięcia w konkursach plastycznych

                w I semestrze 2015/2016:

 

  • Konkurs „Moja mleczna kraina” został rozstrzygnięty 13.09.2015r. Niestety bez sukcesu naszych uczniów.

 

  • Nasi uczniowie zostali nagrodzeni w IV międzyszkolnym przeglądzie plastycznym  o randze konkursu powiatowego  „11 listopada-wolność w bieli i czerwieni”

 

Laureatami konkursu zostali:

Radosław Łobodziński   II miejsce

Tymoteusz Cieplucha  wyróżnienie

 

  • Wyniki powiatowego konkursu ZUT w Szczecinie „ Nie truj powietrza-dbaj o klimat od najmłodszych lat”: Wyróżnienia otrzymali:  Agnieszka Urbankowska kl.VI, Tymoteusz Cieplucha kl. I, Tamara Wojciechowska kl.VI.

 

Wszyscy wyróżnieni uczniowie przeszli do eliminacji powiatowych.

Trzymamy kciuki życząc dalszych sukcesów!

 

  • W grudniu odbyły się eliminacje gminne w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Zapobiegajmy pożarom”, które zorganizowała jednostka OSP Niedźwiedź . Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się 02.12.2015r. w Urzędzie Gminy w Kobylance.Z rąk  Pana Mirosława Przysiwka, Wójta Gminy  nagrody i dyplomy otrzymali:
     

I m-ce Tymoteusz Cieplucha   

II m-ce Konrad Wilk

    III m-ce Daria Dehmel

 
Wyróżnienia : Cezary Wilk, Malwina Szczęsna, Krystian Góral.

strazakii.jpg


  • „11 Listopada – wolność w bieli i czerwieni”

    6 dni temu, 2017-11-16 69 7
  • Sukces Radka

    Sukces Radka w Powiatowym Konkursie Plastycznym

    21 maja 281 6
  • "Pomocna dłoń" - rozstrzygnięcie konkursu

    07 kwietnia 619 12
  • Gminny Konkurs Plastyczny - "Zapobiegajmy Pożarom"

    02 stycznia 695 12
  • „Jesienny spacer” - konkurs plastyczny

    15 grudnia 2016r. 482 14
  • „W trosce o nasze bezpieczeństwo”

    16 maja 2016r. 831 7
  • 24 stycznia 2016r. 6 dni temu, 2017-11-16 32 1252 Drukuj

    Bądź na bieżąco

    Telefon:

    • tel. / fax (91) 561 - 09 - 12

    Adres:

    Szkoła Podstawowa w Reptowie
    Reptowo 96 A
    73 - 108 Kobylanka
    w. zachodniopomorskie

    2015 - 2017 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

    projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne

    do góry