loading...

TYGODNIOWY PLAN LEKCJI NA ROK SZKOLNY 2018 / 2019 

OBOWIĄZUJE OD DNIA 03.09.2018 r.

B - BIBLIOTEKA / K - KORYTARZ SZKOLNY / A - AULA SZKOŁY / H - HALA SPORTOWA

 

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY - mgr Małgorzata Kalocińska

NR GODZ PON. S WTOREK S ŚRODA S CZWARTEK S PIĄTEK S
1 8:00-8:45 EP 9 EP 9 EP 9 EP 9 EP 9
2 8:55-9:40 EP 9 EP 9 EP 9 EP 9 EP 9
3 9:50-10:35 EP 9 EP 9 EP 9 EP 9 EP 9
4 10:45-11:30 EP 9 EP 9 RELIGIA 9 EP 9 EP 9
5 11:50-12:35 EP 9 ANGIELSKI 9 EP 9 EP 9    
6 12:50-13:35 EP 9 EP 9   9        

 

KLASA 1 - mgr Małgorzata Wiernikowska - Flegel

NR GODZ PON. S WTOREK S ŚRODA S CZWARTEK S PIĄTEK S
1 8:00-8:45 EW 6 - - ANGIELSKI 6 -   ANGIELSKI 6
2 8:55-9:40 EW 6 - - EW 6 -   EW 6
3 9:50-10:35 EW 6 INF/1 10 RELIGIA 6 -   EW 6
4 10:45-11:30 MUZYKA 6 RELIGIA B EW 6 -   EW 6
5 11:50-12:35 -   EW 6 W-F A W-F A -  
6 12:50-13:35 -   EW 6 -   EW 6 -  
7 13:45-14:30 -   INF/2 10 -   EW 6 -  
8 14:40-15:25 -       -   EW 6 -  

 

KLASA 3 - mgr Anna Kaszubska

NR GODZ PON. S WTOREK S ŚRODA S CZWARTEK S PIĄTEK S
1 8:00-8:45 EW 8 -   EW 8 W-F A EW 8
2 8:55-9:40 EW 8 -   EW 8 EW 8 EW 8
3 9:50-10:35 EW 8 -   ANGIELSKI 8 EW 8 EW 8
4 10:45-11:30 ANGIELSKI 8 W-F K EW 8 MUZYKA 8 EW 8
5 11:50-12:35 -   EW 8 -   RELIGIA 8 W-F A
6 12:50-13:35 -   EW 8 -   -   -  
7 13:45-14:30 -   INF 10 -   -   -  
8 14:40-15:25 -   RELIGIA 8 -   -   -  

 

KLASA 4 - mgr Jolanta Marciniak

NR GODZ PON. S WTOREK S ŚRODA S CZWARTEK S PIĄTEK S
1 8:00-8:45 ANGIELSKI 32 -   NIEMIECKI 31 RELIGIA B PRZYRODA 11
2 8:55-9:40 PRZYRODA 11 -   MATEMATYKA 5 PLASTYKA 11 POLSKI 5
3 9:50-10:35 POLSKI 5 -   HISTORIA 13 POLSKI 5 GODZ.WYCH B
4 10:45-11:30 MATEMATYKA 13 -   ANGIELSKI 32 W-F K MATEMATYKA 12
5 11:50-12:35 W-F A INF/1 10 POLSKI 5 MATEMATYKA 12 W-F H
6 12:50-13:35 -   TECHNIKA 10 W-F A MUZYKA A -  
7 13:45-14:30 -   POLSKI 5 -   -   -  
8 14:40-15:25 -   ANGIELSKI 32 -   -   -  
9 15:35-16:20 -   RELIGIA 5 -   -   -  
10 16:30-17:15 -   INF/2 10 -   -   -  

 

KLASA 5 - mgr Sylwia Kęsy

NR GODZ PON. S WTOREK S ŚRODA S CZWARTEK S PIĄTEK S
1 8:00-8:45 -   BIOLOGIA 11 -   HISTORIA 13 PLASTYKA B
2 8:55-9:40 -   MATEMATYKA 5 -   ANGIELSKI 32 POLSKI 7
3 9:50-10:35 -   ANGIELSKI 32 -   W-F H GODZ.WYCH 7
4 10:45-11:30 -   W-F H -   MUZYKA B NIEMIECKI B
5 11:50-12:35 -   RELIGIA B -   RELIGIA B MATEMTYKA 11
6 12:50-13:35 W-F H -   W-F H MATEMATYKA 11 TECHNIKA 10
7 13:45-14:30 MATEMATYKA 12 -   POLSKI 11 INF/1 10 INF/2 10
8 14:40-15:25 POLSKI 31 -   POLSKI 11 K. SZACHOWE 9 -  
9 15:35-16:20 POLSKI 31 -   ANGIELSKI 32 -   -  
10 16:30-17:15 GEOGRAFIA 13 -   HISTORIA 13 -   -  

 

KLASA 6 - mgr Izabela Olkiewicz

NR GODZ PON. S WTOREK S ŚRODA S CZWARTEK S PIĄTEK S
1 8:00-8:45 PRZYRODA 11 -   HISTORIA 13 -   POLSKI 7
2 8:55-9:40 ANGIELSKI 32 -   POLSKI 7 -   MATEMATYKA 32
3 9:50-10:35 GODZ.WYCH 32 -   POLSKI 7 -   HISTORIA 13
4 10:45-11:30 POLSKI 7 -   MUZYKA 7 -   PRZYRODA 11
5 11:50-12:35 MATEMATYKA 13 MATEMATYKA 12 MATEMATYKA 11 INF/1 10 -  
6 12:50-13:35 W-F H W-F H PRZYRODA 11 W-F K -  
7 13:45-14:30 POLSKI 31 ANGIELSKI 32 W-F H RELIGIA 32 -  
8 14:40-15:25 -   PLASTYKA 7 ANGIELSKI 32 POLSKI 7 -  
9 15:35-16:20 -   TECHNIKA 10 -   MATEMATYKA 12 -  
10 16:30-17:15 -   RELIGIA 5 -   INF/2 10 -  

 

KLASA 7 - mgr Marzanna Flegel

NR GODZ PON. S WTOREK S ŚRODA S CZWARTEK S PIĄTEK S
1 8:00-8:45 -   FIZYKA 13 POLSKI 7 ANGIELSKI 32 -  
2 8:55-9:40 -   BIOLOGIA 11 NIEMIECKI 31 RELIGIA B -  
3 9:50-10:35 -   MATEMATYKA 5 MATEMATYKA 11 W-F H -  
4 10:45-11:30 -   RELIGIA A FIZYKA 11 PLASTYKA 11 -  
5 11:50-12:35 INF/1 10 W-F H HISTORIA 13 POLSKI 7 -  
6 12:50-13:35 MATEMATYKA 10 ANGIELSKI 32 CHEMIA 11 POLSKI 7 W-F H
7 13:45-14:30 HISTORIA 13 GEOGRAFIA 13 MUZYKA A NIEMIECKI 31 POLSKI 5
8 14:40-15:25 GODZ.WYCH 10 zaj.wyr.polski 8 W-F H INF/2 10 MATEMATYKA 12
9 15:35-16:20 GEOGRAFIA 13 -   BIOLOGIA 11 -   ANGIELSKI 32
10 16:30-17:15 POLSKI 7 -   -   -   CHEMIA 12

 

KLASA 8 - mgr Magdalena Jońca

NR GODZ PON. S WTOREK S ŚRODA S CZWARTEK S PIĄTEK S
1 8:00-8:45 EDB B -   -   -   HISTORIA 13
2 8:55-9:40 POLSKI 5 HISTORIA 13 -   -   BIOLOGIA 11
3 9:50-10:35 MATEMATYKA 12 MATEMATYKA 12 -   -   MATEMATYKA 12
4 10:45-11:30 W-F A ANGIELSKI 32 NIEM/1 31 -   POLSKI 5
5 11:50-12:35 ANGIELSKI 32 W-F H ANGIELSKI 32 -   GEOGRAFIA 13
6 12:50-13:35 GODZ.WYCH B POLSKI 5 ANGIELSKI 32 RELIGIA B W-F H
7 13:45-14:30 CHEMIA 11 RELIGIA B MATEMATYKA 12 W-F H CHEMIA 12
8 14:40-15:25 WOS 13 POLSKI 5 POLSKI 5 FIZYKA 12 NIEM1/INF2 11/10
9 15:35-16:20 NIEM/2 11 -   POLSKI 5 INF1/NIEM/2 10/31 WOS 13
10 16:30-17:15 zaj.wyrów. 12 -   FIZYKA 12 MATEMATYKA 13 -  

 


 


27 sierpnia 31 sierpnia 1 5619 Drukuj

Bądź na bieżąco

Telefon:

  • tel. / fax (91) 561 - 09 - 12

Adres:

Szkoła Podstawowa w Reptowie
Reptowo 96 A
73 - 108 Kobylanka
w. zachodniopomorskie

2015 - 2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne

do góry